Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha egyszer érzed már a babád...

Ha egyszer érzed már a babád mozogni, utána milyen gyakran lehet érezni? Lehetséges, hogy naponta többször is érzem/mozgolódik?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Nálam a 15 héten volt az első amikor éreztem. Innentől még nem volt ez rendszeres. Minden napossá a 18 héttől vált.

30hkm

2012. máj. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a 17ik héten éreztem elöször. A 18ik héten már egyértelmű volt h Ő az. És innentől minden nap érzem, és nem is keveset. Amint elnyugszom, ülök vagy fekszek, egyből elkezd mozogni. Bár még elég sokat alszik, dokim szerint napi 20órákat, de a maradékban olyan 15-20perceket szoktam érezni :)


19+2hkm

2012. máj. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd a végefelé lesz a buli, amikor 30 percben átl 5 mozgást kell végeznie. neked meg számolnod, meg pittyogni az nst-n :).
2012. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hány hetes vagy. Az elején, amikor először érzed mozogni, akkor még nem biztos, hogy rendszeresen, naponta többször is érzed. Mozgolódni persze mozgolódik a babád. :-) Általában az első terhességnél később érzik a kismamák a magzat mozgását, nekem a 22. hét környékén volt. Most, a 2. terhességnél már a 16-17. héten éreztem. Holnap a 24. hetet kezdem, és már érzékelhető a kis napirendje, hogy mikor mozog. Általában ugyanakkor van ébren minden nap.

Egyébként, ha mozgásra akarod bírni, akkor jó, ha eszel egy kis csokit.

2012. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én a 19. héten éreztem először, úgy a 26. hétig nem volt annyira aktív, éreztem minden nap, de nem úgy mint most.

Most már meg sem áll egész nap a kis tök :)

32hkm

2012. máj. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
18+6 hetes első babás vagyok, 5 napja érzem az erősebb mozgásokat ülve,vagy háton fekve. 2 napja már esténként hosszabb időre érzem mozgolódni.Este 3 órán keresztül szinte meg sem állt, bár előtte megettem egy sütit egy rudit meg egy csokit ...lehetséges ezzel is sikerült mozgásra bírnom.?
2012. máj. 17. 04:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, ezek mozgosítják :) NEkem is csokit kellett ennem UH elött hogy felébredjen, habár nekem a csoki mostanában nem nagyon fekszik :D
2012. máj. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 edit1979 ***** válasza:
sziasztok! én 20 hetes vagyok és szinte minden nap érzem az utóbbi egy hétben. Ma kifejezetten aktív volt délelőtt, amíg nem ettem. Akkor megnyugodott. :-)
2012. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia én is ma vagyok 18+6hetes, és a 16.hét elején éreztem először,onnantól minden nap hol többet hol kevesebbet, az apja 17hetesen érezte először a picúrt nagyon tetszett neki, de utána akárhogy is akarta csak 4-5nap múlva érezte újra, azóta már minden este érzi ő is:-)
2012. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!