Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Köldökvért mindenki vetet le?...

Köldökvért mindenki vetet le? Mi nem hiszem, de ezért nagyon lelkiismeret furdalásom van, de olyan drága.

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 09:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért van lelkiismeret furdalásod?! Ha egyszer nem telik rá??? Gondolod mindenki vetet le, vagy adósságba veri magát azért hogy levetesse, mikor annyi minden másra is költheted...Persze a babára gondoltam
2009. júl. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk sem telt rá, pedig szerettem volna. Majd a következő babánál (az a tesónak is jó szokott lenni, bár ne kerüljön rá a sor, hogy kelljen!).
2009. júl. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed, hogy mindenki vetet le millióért köldökvért???

Itt mindenki azt kérdezgeti, hogy melyik pelus olcsóbb, meg hol kap használt babaruhát! :)

Többek közt én sem vetettem le.

2 fiam van.

2009. júl. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem vetettünk le, nem volt miből. Remélem, hogy nem fog kelleni soha!

Megvettünk/megveszünk mindent a lányunknak, de ez egyszerűen túl nagy kiadás (még részletre is)! Babakocsira és társaira elég sok pénz elment, ennél többet nem tudtunk spórolni. Köldökvér levételre már nem jutott. Ez van. :(

2009. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..


Itt találsz egy bemásolt cikket a köldökzsinórvérről hogy mennyire érdemes levetetni, igaz 2002-es de ma is ez a helyzet. Szerintem egyetlen értelme az esetleges gyerekkori leukémia esetén van, de hál istennek az nagyon ritka betegség.

2009. júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia! Mi sem vetettük le, és nekem is picit lelkiismeretfurdalásom van miatta. A terhesség alatt pár dolog miatt aggódnom kellett (velem volt gond, nem a babával), így sajnos elsiklottam e mellett. Mire eszembe jutott már 37 hetes voltam, akkor kezdtük el intézni, de a 38. héten megindult a szülés, így lecsúsztunk róla. Én is arra gondoltam, hogy majd a tesónál! Az egyik barátunk kisfiánál például le akarták venni, de hamar megalvadt a vér, így nem lehetett, most a mélyhűtőjükben tárolják. A részleteket ne kérdezzétek, mert csak ennyit mondtak.

5 hós kislány anyukája

2009. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem vetetünk le,volt lelkifurdalásom,de elolvastam a cikket...gyerekcipőben jár úgymond ez a dolog még
2009. júl. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Mi szeretnénk levetetni. Valószínüleg részletfizetés lesz belőle, de nem szeretném kihagyni. Biztos ami biztos. :)
2009. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lányok!

Ha nem telik rá, fölösleges levetetni, részletfizetéskor adósságba verni magunkat. Olyan, mint a csontvelő, másé pont ugyanúgy jó lehet. És reméljük, h itt senkinek sem lesz szüksége rá.

2009. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi sem vetettük le és engem le is beszélt róla egy genetikus. Azt mondta, hogy mesterségesen is elő tudják már állítani ha kell ezenkívül egy csomó betegséghez egyszerűen kevés az a mennyiség amit le tudnak venni a köldökvérből tehát ott vagyunk ahol a part szakad. Nagyon ritka amikor igazán fel tudják használni, azt mondta, hogy nem kell bedőlni. És különben meg miért lenne baj? Fő az optimizmus!

5 hós anyuka

2009. júl. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!