Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fürdőzés 32 hetesen? Vélemény?

Fürdőzés 32 hetesen? Vélemény?

Figyelt kérdés
2012. jún. 17. 10:42
 1/10 A kérdező kommentje:
A méhszájam állapotáról nem tudok semmit.
2012. jún. 17. 10:45
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne kockáztass fertőzést. De a méhszájad nem akarod megnézeti különben? Ettől függetlenül.
2012. jún. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Voltam csütörtökön a nődokinál,és nem mondta hogy nézzük meg.Csütörtökön megyek megint,akkor megnézetem.Uh-n nem látszik igaz?
2012. jún. 17. 10:50
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
uh nem csak kézi tapintással és egy eszközzel tudja megnézni
2012. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Inkább nézesd meg ha lehet. Egyébként hüvelyi UH-on látszik, de azon már rég túl vagy :-)

Nekem spec. most 2x is megnézte azzal is, keményedés miatt. De hál Istennek zárt teljesen.


De a kérdésedre visszatérve, én csak térdig mennék a vízbe. Ha nagyon meleg van, zuhany.

2012. jún. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak, ha a doki is engedi! Ilyenkor már elég rizikós!

37 hkm

2012. jún. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem a 32. hét a kérdés, hanem a méhszájad, ahogy írták is!!!

Mert, ha nyitott, akkor már árthatnak a babának is a felszálló fertőzések(koraszülés veszélye stb...!!

Nekem zárt(minden alkalommal megnézi) és azt mondta a dokim, hogy nyugodtan mehetek strandra(csak a termál és meleg vizeket kerüljem)! Annyi, hogy után javasolt egy fertőtlenítő oldatot(Glícerin Borax).

Szerintem ne kockáztass, ha nem vagy biztos a dologban!

Vagy kérdezz rá Tőle, hogy mit javasol!!!

Jövőhéten nagyon meleg lesz!!

30hkm

2012. jún. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindenem zart volt,megis fertözest kaptam a fürdöben.ezert lett koraszülött a babam.en nem mennek,ezt a pär hetet kilehet birni fürdö nelkül.
2012. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok,köszönöm a válaszokat.Elmentem a fürdőbe,de csak kint ültem a parton a törölközőmet jól magam alá tettem,meg a fürdő bugyi alatt volt még egy tanga,és csak lógattam a lábamat meg vizezgettem magamat,vagyis csak napozgattam,de legalább örült a Férjem,mert ott voltam vele.Egyedül nem ment volna el,és én nem akartam hogy miattam ne menjen.Jó volt.Mikor hazajöttem zuhanyzásnál használtam Lactacid Femina intim mosakodó gélt,sztem nem lesz semmi baj.
2012. jún. 17. 19:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy, jól tetted, hogy megálltad, hidd el, megéri és a férjed sem hiszem, hogy megbántódott.

Az enyém nem szokott:-) örül, hogy vele vagyok.

Így voltunk már wellness hétvégén többször is, én olvasok, ő amit szeretne:-)

Boldog babavárást!

2012. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!