Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen lehet repülőre ülni?

Hány hetesen lehet repülőre ülni?

Figyelt kérdés
Angliába utaznék lehet várandósan repülni, vannak valami kitételek?
2012. jún. 17. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom 6 hónapos kor után friss orvosi igazolás kell!
2012. jún. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A társaság honlapján van egyedileg, hogy mit várnak el, 34hétig visznek el talán minden egyéb nélkül. Az elején nem ajánlatos mert a nyomásváltozás okozhat gondot.

[link]

2012. jún. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nekem mondták,hogy 30 hetesen szállhatok utoljára fel.
2012. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem anno azt mondta a nogyogyaszom, hogy amelyik terhesseg egy repulestol elmegy, az amugy is elment volna. Nyugodtan ajanlotta a kezdetektol a repulest. Annyit mondott, hogy az elso trimeszter csak azert nem mindig jo, mert a legtobb kismamanak akkor vannak a rosszulletei, hanyingere es ugy repulni nem kellemes. Csak halkan megjegyzem, hogy 12 oras repulo utra laktam Budapesttol, itthoni szabim alatt derult ki, hogy terhesen jottem haza (utolag szamolva 4 hetes terhes voltam) es pont a visszaut miatt merultek fel bennem hasonlo kerdesek. Aztan a genetikai vizsgalatok miatt maradtam par honapot es 18 hetesen repultem vissza. Azt hogy hanyadik hetig repulhetsz, az legitarsasag fuggo, de atlagban a 36. hetig. Igazabol a legitarsasagok attol tartanak, hogy a fedelzeten is rad johet a szulhetnek es ok erre nincsenek felkeszulve, ill. egy esetleges komplikacioval tarkitott szulesre meg kevesbe. Egyszoval hajra, jo utat!
2012. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
legitarsasag valogatja ki meddig enged fel.meg kell kerdezni! van ugy hogy csak orvosi papirral engednek fel egy bizonyos ido utan. az utolso hetekben viszont mar nem nagyon fognak engedni hiszen akkor mar barmikor szulhetsz is.
2012. jún. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!