Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Eurovit kismamáknak vitamin...

Az Eurovit kismamáknak vitamintablettát eszem. Mert azt monta a nőgyógyász terhességi vitamin tablettát kell ennem. És ezt ajánlották a gyógyszertárban. Megfelelő ez a tabletta is?

Figyelt kérdés
Mert a tájékoztatóra az van ráírva a figyelmeztetésnél,a várandós kismamák a készítmény alkalmazása előtt kérje ki kezelőorvosuk tanácsát.Én nem kértem ki azt monták hogy ez is jó.Akkor nem lessz semmi baja a babának ugye???5-hetes terhes vagyok,ez az első és nagyon félek mindentől.
2009. jún. 13. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Ha az a vitamin kismamáknak van kitalálva, akkor semmi gond nem lehet.

A betegtájékoztatóban kötelezően le kell írni a gyártónak a gyógyszerrel kapcsolatos információkat. Nyilván azért figyelmeztet, mert ha a kismama pl. a terhesvitamin mellett más készítményt is szed, akkor előfordulhat túladagolás vagy nem kívánt kölcsönhatás.


A terhesvitaminokkal kapcsolatban... Nem feltétlenül az a legjobb, amit a TV reklámoz... Ez csak attól függ, hogy a gyógyszergyártó mennyi pénzt tud a reklámra fordítani.

Én HIPP-Natalt szedek, ez sem annyira populáris készítmény.

2009. jún. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó a vitamin,szedd nyugodtan-én is azt szedtem félidőtől...

Van benn jó kis halolaj és egyéb "finomságok" amikre szükségetek van.Aztán ha kevés lenne,majd a vérvételnél úgyis kiderűl és akkor ajánlanak vmi mást.

Sok boldogságot a babához!

2009. jún. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!