Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hahó! Készítettem ma egy...

Hahó! Készítettem ma egy terhességi tesztet, miután a párommal együtt voltunk, ez 2 hete történt. Túl korán készítettem, és azért halvány a 2. csík, mert alacsony a HCG-szint?

Figyelt kérdés
Nagyon halványan kirajzolódott egy második csík, de menstruáció előtti tüneteim vannak. Tényleg igaz a mondás, hogy a halvány csík is csík? Akkor miért vannak a menstruációs tünetek? Kétségbe vagyok esve, szeretném, ha baba lenne!
2012. jún. 17. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

igen ha van csík akkor van hcg,és akkor terhes vagy!gratula!Nekem minden kora terhességi tünetem olyan volt mintha mindjárt megjönne,még betétet is raktam be.

37hkm

2012. jún. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A görcsölgetés normális, a vérzés nem. ha elkezdesz vérezni menj el orvoshoz (akár ügyeletre is!). A pozitív teszt két csíkos. A két csík erőssége a koraterhességben nem egyforma. Ha látod a második csíkot, biztosra látod, akkor pozitív, mégha halványabb is. A pici görcsök természetesek, majd kapsz rá magnéziumot.
2012. jún. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A halvány csík is csík! Amikor terhes lettem, de még nem tudtuk biztosra, akkor én is görcsölgettem picit, de nem jött meg a szokott időben, csak barnázgattam. A teszt még egy hét után is negatív volt. De mivel továbbra is görcsölgettem-barnáztam, hát megismételtem a tesztet, és pozitív lett, nagyon halványan! El se hittem, hogy végre!!! Két nap múlva egyértelmű volt a két csík. Pár nap múlva kaptam időpontot a dokihoz, örömömben mindennap csináltam tesztet, de aggasztott a barnázás. A doki a hüvelyi ultrahangon közölte: nincs petezsák, semmi terhességre utaló jel, tehát nem vagyok terhes. A pozitív hcg lehet hormonzavar, vagy méhen kívüli is, ki kell vizsgálni. Két nap múlva, az ismételt ultrahangon megállapították, hogy hat hetes terhes vagyok! Mégis van gyerek. Azóta majdnem egy éves az én gyönyörű, makk egészséges lányom!
2012. jún. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nekem is halványabb volt a csík, csak 5 hetesen lett ugyanolyan erős, mint a kontroll. Valamint folyton azt hittem meg fog jönni, és a nemvárt napján még pár csepp barnám is volt, nagyon megijedtem, szaladtam a dokihoz, de még semmit sem látott.

Azóta 15 hetes vagyok. :)

2012. jún. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
először isgratula:)amúgy a szervezeted emlékszik,h ilyenkor meg kell jönnie.én is görcsöltem mindig,sőt mert napra pontos volt így volt mikor már a kis fájdalomcsillapítom is bevettem,h túléljem a napot és csak másnap esett le,h nem jött meg.2 naponta dupplázódik a hcg így csinálj újabb tesztet ha nem vagy biztos:)
2012. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, már nagyon aggódtam, azért elmegyek dokihoz 2 hét múlva!
2012. jún. 18. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!