Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sima szülés után mennyit...

Sima szülés után mennyit ajánlott várni az újabb teherbeeséssel?

Figyelt kérdés

sziasztok! azért a kérdés, mert az egyik ismerősömnek azt mondta a dokija, hogy csak a babája születése után egy évvel kezdjenek dolgozni a kistesón (szeretnének kicsi korkülönbséget).

Én viszont már a második babámat várom, kicsit több mint egy év lesz a korkülönbség. a dokim nem "szidott le" és nem mondta, hogy ezért lehet bármi komplikáció.

Szerintetek orvosi okok miatt érdemes kivárni az egy évet? lehet bármi baj, ha én már 6 hónnappal később ismét babás lettem?

Köszi ha válaszoltok!


2009. júl. 5. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
azért szokták javasolni az 1-1 1/5 évet mert addigra regenerálodik a szervezeted ujra és addigra töltö fel a vitaminkészletet is.ez csak javaslat,szerinten nem lesz semmi baj.
2009. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia,hát akkor gratulálok nekünk!Picifiam 6 hónapos én meg 6 hetes terhes....Szerintem nem lesz semmi baj,engem sem tolt le a doki,pedig én császáros voltam....Ha erös a szervezeted nem lesz baj,az enyém az hál istennek....üdv
2009. júl. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek!

Neked is gratula Kedves Második Válaszoló! :)

remélem, nem lesz semmi gond, most 14 hetes vagyok. eddig minden rendben ment, még rosszul sem voltam (az előző terhességem első harmadát végig hánytam). ráadásul ugyanúgy mozogtam, mint eddig és remekül ment a sport. nem éreztem, hogy nem bírná a szervezetem. abban bízom,később is így lesz!

2009. júl. 5. 21:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Az en babam het honapos, a pocakban levo pedig het hetes. Az orvos nekem gratulalt, semmi rosszat nem mondott. Annyit dormogott, hogy statisztikak alapjan ha nem sok ido telik el ket terhesseg kozott, akkor a masodik magzat kisebb sullyal szulethet, de mondta, hogy ez nalunk nem lenne katasztrofa, tekintve, hogy a nagyobbik negy kiloval bujt ki.

A verkepem tokeletes, igazabol en meg abba sem hagytam a terhesvitamin szedest, jol is etkezem. Az elozo szules egyaltalan nem viselt meg, se gatmetszesem, se semmi nem volt, szules napjan mar hazaengedtek a korhazbol. Mire a fiam harom honapos lett mar a regi fenyemben pompaztam, senki nem hitte el, hogy szultem egy gyereket, pedig 25 kg-t hiztam terhesen. A terhesseg is jo volt.

Ugyhogy en ilyen elozmenyekkel nem feltem belevagni a kovetkezobe, szerintem te se tedd, minden rendben lesz!

2009. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!