Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha a 27hét körül...

Normális ha a 27hét körül éreztem, hogy lelassult a baba?

Figyelt kérdés
legelőször már 13hetesen éreztem-sejtettem a kis mozgást,majd rá 19hetesen lett totál biztos ,hogy ő az,kb 22hetes kora körültől bulizott egészen 27hetes koráig..most is mozog minden nap többször csak nem virgonckodik anyit.Ahogy olvasgattam 28hetes korig mondták,hogy tombol odabennt ,de nekem nem csinálja már.Diétáznom kell,lehet ezért sem olyan aktív már-ez lehet hülye gondolat de ez jutott eszembe már...29hétben vagyunk most..
2008. ápr. 28. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje nem olyan aktív? Mert nekem is van, hogy két napig azt hiszem hogy nah, most már csendesedik... aztán újra indul a buli.. :))) a "kirugom a ház oldalát" effektus :) Lehet csak elfáradt.. nekem meg igazán mostanában egy 4 hete lett aktívabb, most 32 hetesek vagyunk. Szerintem ez babafüggő. nem hinném, hogy a diéta az oka. Én is diétázom, bár... szó mi szó... csak reggel és este... a délit kihagyom. És nekem így is bevállt. Bár nekem nem cukor miatt kell. Ha neked sem akkor próbáld meg ezt. Én is azért csinálom így mert félek, hogy nem lesz erőm megszülni az amúgyis óriásbébimet.

Várom a kommented! ;)

2008. ápr. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!már egy kb 2hete érzem,hogy nem olyan mint régebben.esténként mindig nagy hancúrt vágott le és mostanában semmi.érzem a kezemmel,hogy mozog kicsit,de nem látványos.Sajnos csak kb két hétig volt az az igazi úszkálós ,mászkálós pocakom mikor esténként bulizott bennt és csak úgy remegett,de most semmi és tökre hiányzik ez.Minden nap bejelentkezik reggel is este is meg napközben is,de csak mocorog kicsit és ennyi.Nem olyan rugis,mint pár hete.Amúgy azt mondták van elég vizünk ,meg 979gramm-még nem is olyan nagy,szval ezért nem tudom.Tudom a 30dik hét körül már többet pihennek,nade ő ezt már két hete elkezdte vajon..??..Szóval ez van,nem aggódom,mert mindig jelen van,de sajnálom,hogy nem kalimpál annyit már.Olyan kis cuki volt.
2008. ápr. 28. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy más ételeket szel.Nálunk, hogyha csokit vagy bármilyenn édeset eszek akkor iszonyatosan beindul, lehet, hogy diétára fogtad magad?
2008. ápr. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!