Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-38 hetes kismamik hogy...

37-38 hetes kismamik hogy vagytok? Mivel tengetitek az "utolsó" napokat heteket még így egyben? Mit csináltok ebben a nagy kánikulában?

Figyelt kérdés
Én már alig alszok.Bent se jó a házban,kint se jó az udvaron...Nemsokára elkezdek takarítani anyukámmal mert holnapra bejelentkezett a védőnő...:-/
2012. jún. 18. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Én pihengetek!de én sem bírom sem a lakásban sem az udvaron!nagyon keveset alszom én is, késő estig fent vagyok, és jó korán kelek.a hétvégén kitakarítottam már a házat így csak a pihengetés van hátra. már jó lesz ha végre kint lesz a baby!:):)
2012. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

36 hetesek vagyunk

sehogy se jó nekem sem, ettől a melegtől kivagyok, szinte nehezemre esik lélegezni is, és hiába érzem fáradtnak magam aludni nem tudok

holnap jön hozzánk is a védőnő, úgyhogy délután én is takarítgatok, a férjem meg poszívózik és felmos


további jó babavárást

2012. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs udvar, emeletes házban lakunk. Zsalu becsukva, függönyök behúzva, 24 fokra állítva a klíma.

A takarításon túl vagyok, nem főzök, mert felmelegszik a lakás pillanatok alatt, anyum ellát kajával a hét nagy részén bennünket. Pakolgatok, de már nem nagyon van mit, szinte minden a helyére került már, mindennap feltörlök, mosogatok, mosok és vasalok. Én nagyon várom a pocaklakót.

38 hetes kismama

2012. jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én élvezem a kellemes benti levegőt! Nálunk a lakásban most sincs több, mint 23 fok! Takarítani már nem kell, az ablak-függöny mosás volt még hátra, de hétvégén megcsináltuk azt is! Max annyi, hogy elmosogatok, és kiporszívózok, de ma már az is megvolt! Sokat beszélgetünk párommal, nézzük, hogy hullámzik a hasam a kiscsaj miatt! Sajnos nem tudok kinn meglenni :(

37+3 hkm

2012. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 36. hetet töltötte be a hétvégén.

Éjjel rosszul alszom egy ideje. Napközben borzalmas meleg lenne itt a tetőtérben, de van klíma szerencsére.

Mindennel készen vagyok nagyjából, teljes takarítás alul és felül a házban, a kórházi cuccom készen, a babaholmik kimosva. Még az ágyát kell rendbe tenni. Pl légzésfigyelőben még nincsen elem, baldachin és a fejvédő nincsenek felszerelve. De ezek nem sürgősek, így meg nem porosodnak.

2012. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kitartás lányok!már nincs sok hátra.Megyünk a férjemmel este(mikor már nem lesz dög meleg,)beülünk egy teraszra vacsorázni...ki tudja...lehet hogy jó sokáig nem lesz még ilyen.Könnyű szülést!Egészséget Nektek!
2012. jún. 18. 16:09
 7/7 anonim ***** válasza:

szia, 36.hetet töltöm pénteken. vizesedés van ezerrel, ezt elég nehéz elviselni. pihenni nem igazán tudok, itt a 3,5 éves fiam és a sok kutya:) éjszaka tetőtérben elviselhetetlen, ma már tuti klímázunk! csak és kizárólag bal oldalt tudok aludni meg 2 napja háton... oldalt is csak szopipárnával :)

udvarra kénytelen vagyok kimenni, de igyekszem nem sok időt eltölteni kint. itt lent a lakásban jó idő van, így ha néha nyugodtan tudok feküdni, akkor egészen jól érzem magam:) nappal ha fiam alszik..ami igen ritka, akkor én is igyekszem kihasználni a lehetőséget! kórházi csomagot ma már összepakolom rendesen. kiságyat le kéne festeni, amiért 1 hónapja könyörgök férjemnek :)

babarucik megvannak, kimosva,vasalva, helyükre pakolva. ma még pár dolgot kivasalok és elpakolom. héten elkezdem szedni a homeós golyókat, és iszom a málnalevél teát:) aztán várjuk a kistesót:)

2012. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!