Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességtől hízhattam?

A terhességtől hízhattam?

Figyelt kérdés

Pár napja tudom, hogy terhes vagyok, 5-6 hetes lehetek a teszt alapján.

Azt vettem észre kb egy hónapja, mintha híztam volna,Elromlott a mérleg úgyhogy nem tudtam megmérni magam, de a hasamon a husiréteg mintha nőtt volna, pedig nem ettem annyival többet.Lehet, hogy ez a bébi miatt volt és igenis többet ettem, csak a kívánósság miatt ezt éreztem normális mennyiségnek?


2009. júl. 5. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is hat hetes lehetek, és híztam kb. fél kilót, szűkebbek a ruhák.

mondjuk nekem nagyon puffadt a hasam.

holnap megyek orvoshoz, majd megkérdezem, hogy mikortól normális hízni!

2009. júl. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én súlyra nem híztam, de már szorít minden, mert megkeményedett és megnőtt a hasam.

Első babával is már 10 hetesen terhesnacit hordtam, mert szorított minden.

2009. júl. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elkepzelheto, de ilyenkor meg nem konkretan a baba nagysaga miatt erzed szukebbnek a nadragot, hanem a puffadas miatt. Az egesz test lustabban kezd el mukodni mar a begyazodas utan, az emesztorendszer is lassul, puffadsz, sot, szekrekedesed is lehet. Igy szukebbnek tunhetnek a gatyak.

En a nyolcadik hetben vagyok. Nem hiztam, sot, fel-egy kiloval kevesebb vagyok a versenysulyomnal (sportolok, ugyhogy elegge szamontartom). Mar a beagyazodas utan elkezdtem puffadni, vannak jobb napok, vannak rosszabbak, ilyenkor reggel lapos hassal kelek, este gombhassal fekszem. Puffadasos napokon a fogyas ellenere en is szukebbnek erzem a ruhat, pontosabban nagyobbnak a hasamat.

Egyebkent a nagy merteku puffadas a 12. het korul elmulik, akkor viszont mar a tenyleges babapocak kezdhet el latszodni.

Az elso trimeszterben egyebkent 1-3 kg hizas lehet tenylegesen a terhesseg miatt (mellnovekedes, no a vermennyiseg, stb), ami ezen felul van az mar hizas. A hanyos kismamak akar fogyhatnak is, sokan semmit sem hiznak.

2009. júl. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szia 8.hétben vagyok egy dekát nem hiztam pedig eszek de rendesen.De nem kényelmesek a gatyóim fel vagyok fujodva mint egy lufi.
2009. júl. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

akkor lehet nekem is a puffadás, mert tényleg olyan gömb a hasam, mintha már baba lenne benne...fura

2009. júl. 6. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!