Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenki ennyire fáradt a...

Mindenki ennyire fáradt a terhességtől vagy csak én?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves kislányom és nem igazán tudok aludni napközbe és éjjel is elég sokat fent vagyunk. Olyan vagyok már mint egy zombi legszívesebben fel sem kelnék. Ezzel mindenki így van akinek már van egy gyereke és még esetleg nem ovis?Van valami amit tehetnék ez ellen az alváson kívül ami persze lehetetlen nálunk mert segítséget azt persze nem kapok senkitől.
2011. szept. 26. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy?

Mikor megtudtuk, hogy jön a második babánk, kislányom szintén 1 éves volt. Az első 10-12 hét nagyon nehéz volt, egész napos rosszullétek, hányás, alacsony vérnyomás, meg minden szokásos.... Aztán utána nem volt különösebb probléma. Annyi, hogy mióta nagy a pocakom, nem tudom annyit tartogatni, emelgetni, "dobálni" (játékból...) bírkózni, mint azt szeretnénk. De majd bepótoljuk!

Ami viszont így a végén nagyon jó, hogy egyszerűen nincs időm lustálkodni, alig van rajtam plussz kiló, nem vizesedek, mivel egész nap rohangálok, jó kondiban vagyok :)

37 hetes kismama, 20 hónapos kislány anyukája

2011. szept. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Létezik Alapítvány amely túlterhelt anyukákon segít!Természetesen ingyen.
2011. szept. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Én most 27+3hetes vagyok és a kislányom 11 és fél hónapos. Elég hamar összejött a tesó. Kb. egy két- három hete érzem ezt a fáradékonyságot. Egyébként én sem híztam annyit mint a kislányommal terhesen és ennek én is nagyon örülök. Köszönöm a gyors választ.
2011. szept. 26. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!