Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha várandós vagyok és még nem...

Ha várandós vagyok és még nem tudtam róla és az első 1-2 hétben dohányoztam azzal nagy kárt okozok a picinek? Természetesen mihelyst megtudtam, hogy babám lesz egyből leraktam.

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 15:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ennyitől nem lesz gond, ne izgulj. De mostmár dobasd el apával is ha tudod, hogy te még passzívan se dohányozz! Gratula a babához!
2012. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

ki van száműzve a párom az erkélyre dohányozni :)

baba mellett úgyse szabad a lakásban, csak szokja, hogy télen is ki kell mennie :)

2012. jún. 18. 15:44
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Nem valószínű, de ezen most már úgy is kár parárzni, utólag nem tehetsz semmit. Azzal meg nem leszel előrébb, ha 9 hónapig azon parázol, hogy vajon ártottál-e neki vagy sem.


De amúgy ezért kellene a gyerekcsinálsának tervezett dolognak lennie. Hogy már előtte fel tudj készülni a terhességre pl. azzal, hogy leteszed a bagót.

2012. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

igazad van, nem terveztük "becsúszott". amióta mondtam páromnak, hogy babunk lesz szinte lebeg a boldogságtól. és persze én is kiugrom a bőrömből :)

olyan jó érzés, tudni hogy egy piciny élet fejlődik a szívem alatt :)

2012. jún. 18. 16:26
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

én is cigiztem, képtelen voltam letenni, pedig terveztük a babát. de úgy voltam vele, hogy amíg nincs, addig nem tudok leszokni. aztán 7 hetesen megtudtam, hogy babás vagyok. attól a perctől nem gyújtottam rá és akkor már egyáltalán nem volt nehéz megállni. persze, jobb lett volna, ha már a tervezéskor leteszem, de nem így lett és egyelőre úgy néz ki semmi probléma.

Neked pedig boldog babavárást és ne aggódj! :)

28 hkm

2012. jún. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag az első 6 hétben nincsen közvetlen kapcsolat a mamával, nem ártottál neki, nyugi!!! :)
2012. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm, megnyugtattatok. :)

valahol hallottam, hogy ilyenkor fejlődik ki az idegrendszere a kicsinek, ezért izgultam :)

2012. jún. 18. 17:32
 8/11 anonim ***** válasza:

4 hetes terhes voltam mikor kiderült, hogy babát várok és én is dohányoztam. Amint megtudtam a hírt azonnal leraktam. Szerencsére nem volt semmi baj.


22 hónapos Fiúcska Édesanyja

2012. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

gartulálok! :)


jó egészséget a Babóknak is meg a Mamijuknak is :)

2012. jún. 18. 17:51
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Gratulálok. hány hetes terhes vagy? remélhetőleg nem ártottál még neki.. apa is dohányzik?
2012. jún. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!