Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek az első császár volt...

Akinek az első császár volt annak a második is?

Figyelt kérdés
10 hónapos volt a babám mikor megint terhes lettem.de őt már szeretném természetesen megszülni.az első azért volt császár mert faros volt.szerintetek van esélyem?
2012. jún. 18. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is császár volt az első, a 2. fiam 3,5 évvel később született, de még ennyi idő után is az előző heg elkezdett nyílni, ezért kellett császározni a 2. fiamat. De már hallottam olyat, hogy kevesebb idő telt el a két szülés között, és mégis simán megszületett a 2. baba.
2012. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Disi ***** válasza:
Nekem azt mondta most a dokim, hogy az hogy a 2. hogy alakul attól függ lesznek-e normális fájások, mert oxitocint nem adhatnak. Ha nem lesz, akkor az is csaszi.
2012. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem adhatnak oxitocint?Bocs hogy én is kérdezek,de érdekel,mert nekem azért lett császár az első,mert nem voltak fájásaim,nem tágultam még oxival sem.
2012. jún. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát attól is függ mennyi idő telik el a 2 szülés közt. Nekem azt mondta a dokim, 50% az esélyem arra, hogy megint császározzanak. Első azért volt császár, mert mekóniumos volt a magzatvíz, meg nem tágultam semmit.
2012. jún. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Disi ***** válasza:
Hát kedves 3., ezt nem tudom, nem részletezte. Csak annyit mondott, hogy 60% az esély az újabb csaszira és hogy nem adhatnak oxitocint.
2012. jún. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!