Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nagyon fiatal terhes...

Aki nagyon fiatal terhes tölük kérdezném (én 4+6 napos vagyok még csak)?

Figyelt kérdés

-Hogy vagytok

várjátok már hogy mehessetek dokihoz és megnézzétek a "pocaklakot"

-hány hetesen szeretnétek menni?


2012. jún. 19. 07:01
 1/8 A kérdező kommentje:
4hét 6 napos
2012. jún. 19. 07:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én már 25.hetes vagyok,de én vártam,hogy mehessek.Én pont 7hetesen voltam.Vert a szíve és 1centi volt már :)
2012. jún. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az elsö terhességemet kb ilyenkor tudtam meg.

5 hetesen voltam dokinál, de még semmit nem látott csak egy pöttyöt. Majd jöttek a hormonok ezerrel 6 hetesen, és iszonyat rettegés fogott el a vetéléstöl, majd a jöttek a rosszullétek stb...


Na a másodiknál nem jött meg és vártam majd vártam, aztán kb 7 hetesen teszteltem csak, és 10 hetesen lett idöm dokihoz menni. Sokkal jobb volt, valahogy kevésbé aggódtam stb...

2012. jún. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

:):)

azon gondolkoztam hogy mivel jövö hét végén el kell utaznom 180 m re elötte egy vizsgálat nem ártna nem?

akkor leszek6 hetes -1-2 napos látni fog már valamit a doki?

2012. jún. 19. 07:10
 5/8 A kérdező kommentje:
180km
2012. jún. 19. 07:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 6 hetesen mentem dokihoz, látta a kis zsákocskát, benne a fél rizsszemnél is kisebb embriót, de szívhang még nem volt. Aztán 12 hetesen mentem legközelebb, mindene tökéletesen kifejlődött, kis cukorfalat volt. Nemét még mindig nem tudjuk, talán majd pénteken (18. hetin).

szerintem elmehetsz nyugodtan, de akár az utazás utánra is teheted az első vizsgálatot.

Gratulálok!!!

2012. jún. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi újság? Voltál dokinál?
2012. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
en ma vagyok 6 hetes, ma fogok dokihoz menni. mar alig varom. titokban azt szeretnem ha azt mondana ikreket varunk:D
2012. júl. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!