Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az jó érték, hogy 5hetes 2...

Az jó érték, hogy 5hetes 2 napos terhes vagyok a petezsák 8 x 6 mm? Fiatal anyuka.

Figyelt kérdés
ez az érték jó nem jó? hétfön reggel megyek genetika vizsgálatra. ott ha minden rendbe lesz akkor a baba se lesz beteg?
2011. jún. 3. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Jaj. Ne aggódj. 5 hetesen szinte még semmit sem látni a babából. Miért gondolsz ilyenekre? Volt már valami baj?
2011. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hétfön megyünk genetikai vizygálatra, mert 5.18.kátol gyuladáős csökkentöt szedtem 3 napig.

és megnézik hogy minden rendben van-e.

És félek mert nagyon akarjuk a babát. És szerintem senki nem szeretne beteg babát.

2011. jún. 3. 20:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Aha. Értem. És azt mondták neked, hogy van esély arra, hogy baja van? Mit szedtél?

Ne aggódj.

Szorítok nektek.

2011. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az orvos azt mondta hogy szerinte nincs baj de azért biztonság kedvéért elküld.

az a neve a gyogyszernek hogy Dalacin.

szerinted 18 évesen fiala vagyok nagyon?

2011. jún. 3. 20:58
 5/7 anonim ***** válasza:

:)

18 évesen? Ezt te tudod. Van aki korán érik. De egy biztos, volt egy osztálytársam, akit 18 évesen szült az anyukája. Olyanok voltak, mint a barátnők. Néha nagyon irigyeltem.

2011. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem sem lesz baj. De jobb félni mint megijedni.
2011. jún. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is 18 éves vagyok és 26 hetes terhes:D

Ne aggódj szerintem nem lesz baj!Én is szedtem gyógyszereket amíg nem tudtam hogy terhes vagyok,és hála istennek teljesen egészséges a kisbabám:D

Szóval ne izgulj nem hinném hogy bármi baj is lenne!De nemsokára a vizsgálat után hidd el te is megnyugodhatsz:D

2011. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!