Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol keressek olyan terhes...

Hol keressek olyan terhes nőt, vagy fiatal lányt, aki lemond szülés után a gyermekről, és örökbe adná?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Vedd fel a kapcsolatot valamelyik alapítvánnyal?,akik örökbeadással-fogadással foglalkoznak.

Pl A Bölcső alapítvány Szekszárdon.

[link]

2011. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. ápr. 6. 21:40
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Az illetékes Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálatnál (TEGYESZ) kérelmet kell benyújtania. Ha cigány gyereket is örökbe fogadnál akkor mindjárt az elején közöld, mert a legtöbb helyen erre nem kérdezhetnek rá nyíltan, és így sokkal gyorsabban fog menni. Ellenkező esetben készülj fel az évekig tartó tortúrára.

Addig is olvasgasd a szabályokat:


[link]


[link]

2011. ápr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos választ!!
2011. ápr. 12. 08:50
 6/9 anonim válasza:
100%

Én nem akartam örökbe fogadni, de kettőt is sikerült.

A saját két lányom mellé.

Egy prostituált hölgy rám bizta a gyermekét vigyázzak rá, a kicsi 7 hónapos volt, többet nem láttam, mármint az anyát.

A nő 24 éves kerestettem, aztán elfogadtam a helyzetett, 2009-ben telefonáltak a Honvéd kórházból menjek be.....mert egy nő szült és nekem hagyta a gyereket...

Bementem és egy gyönyörü szőke kék szemű kispasi várt rám 2 kg volt. Adtam neki nevet és haza vittem. Igy lett nekem két pót gyerekem, aztán kiderült, hogy ez a nő már két kisfiút oda adott másnak. Na már több nem kellene, épp elég felnevelni őket. De ezek a nők nem ragaszkodnak a gyermekeikhez. Véletlen gyerekek. De nekem nagy boldogságot jelentenek, imádom őket, olyanok mintha a vér szerinti gyerekeim lennének semmi különbséget nem teszek köztük. Sok sikert kivánok neked!

2011. ápr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves utólsó le a kalappal előtted nagyon aranyos és rendes vagy,mert megtehetted volna hogy nem reagálsz a telefonra és nem mész be a kórházba és a kisfiút meg akit a prosti hagyott rád beadtad volna intézetbe!Jó tudni hogy vannak még ilyen jó emberek.
2011. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 várakozás válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés, mert mi is gyermeket szeretnénk már 7 éve, de iszonyúan nehezen halad az örökbefogadás Mo-n... A TEGYESZ-nél pl. 2011-ben még csak a 2006-ban jelentkezett párokat "szolgálják" ki.

Bármit megadnánk már mi is egy gyermekért és már nekem is megfordult a fejemben, h talán egy olyan nőt kellene keresni, aki a kórházban lemondana a mi javunkra a csöppségéről.

De ahogy elnézem, ez sem könnyű. Egy kórházba nem mehetek be a kérdéssel, az interneten pedig nehéz és szövevényes is ahogy látom. De ha van, aki tud segíteni, nagyon szívesen venném! Az is írhat, aki ebben a nehéz helyzetben van, az is, aki már sikerrel hazavitt ily módon 1 vagy több gyermeket.

2011. dec. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, 8 as mi a helyzet gyerek ügyben?
2015. febr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!