Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes kismamik, hogy...

15 hetes kismamik, hogy vagytok? Van mar pocakotok vagy esetleg mar megmozdult a babatok?

Figyelt kérdés
Valakinel fajdalom vmi?felfogtatok mar hogy kismamak vagytok,nekem meg mindig hihetetlen mig nem latom a hasam hogy none.
2009. júl. 5. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem se látni hogy nőne a hasam, mert alapból kövér vagyok, de alig várom már. Napok kérdése és meg fog látszani. Nekem mostanában jobban "húzódik" a hasam, ahogy nő a méhem.
2009. júl. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia! nekem már kicsit látszik a hasam. mostanában több magnéziumot szedek mert többet fájdogál a hasam. a picurt még nem érzem. első baba.

a közérzetem viszont egyre jobb. most voltunk nyaralni is és nagyon jót tett a sok úszás.

boldog babavárást neked is

2009. júl. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos, én 15 hetesen istenien éreztem magam. Nőtt a pocim, nem volt hányingerem sem már. Tele energiával. Isteni érzés áldott álapotban lenni, sokszor megkönnyezem milyen szerencsés is vagyok. Élvezd ki minden percét! Nekem a 16. héten megmozdult a baby. Első babánál ez hamar van, ezek szerint nagyon aktív a baba. (anyukám szerint lány lesz, ebből is látszik) Sok boldogságot a babócához! Vigyázz magatokra :)
2009. júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!