Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma megyünk parommal nyaralni....

Ma megyünk parommal nyaralni. Ahova megyünk van kinti medence rendes hideg víz van benne ill. Van egy wellnes része is. Ti furodnetek?

Figyelt kérdés
Védőnő azt mondta furodnetek de félek nehogy elkapjak valamit.ti furodnetek? 18 hetes kismama

2012. jún. 20. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mindig is szerettem/szeretek fürdeni,ugyhogy ha azt mondta lehet akkor én igen!!!!Jó nyaralást!!!24 hkm
2012. jún. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én nem fürödnék
2012. jún. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

NEkem azt mondta a dokim és a védönő is, hogy egy PROBLÉMAMENTES ÉS EGÉSZSÉGES terhességben BÁRMIT lehet. Kérdeztem a Balatont, az itthoni medencét, azt mondták mindegyik meg van engedve. Termálba ne menjek, és nagyon meleg vízbe.


Nagyon hidegbe (19-20fokosba) az ember akkor se szívesen megy ha nem terhes, szóval érezni fogod, hogy "kívánod-e " a pancsolást.

Szerintem nyugodtan.


24+3hkm

2012. jún. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Mivel ennyire meleg van,lehet egy kicsire bemegyek pancsizok egyet :-)
2012. jún. 20. 08:52
 5/8 anonim ***** válasza:
ha zárva a méhszájad, nyugodtan! én épp nemrég kérdeztem direkt meg ugyanezért! mehetsz! jó fürdést!
2012. jún. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én amikor terhes voltam, de még nem tudtam róla fürödtem a Balatonban is meg medencében is. Nem lett semmi baj. A lényeg tényleg az, hogy a méhszáj zárva legyen.
2012. jún. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jövő héten megyünk a Balatonhoz, olyan házba ahol van medence. A doki szerint nyugodtan csináljam, ami jólesik, akár medence, akár Balaton, így én fogok fürdeni:)

34 hetes kismama

2012. jún. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Siman! Nemreg voltunk mi is,en egy szo nelkul belementem es igen jol esett egy kicsit uszkalni,sulytalannak lenni. Amikor kicsit fazni kezdtem,akkor egybol kijottem. Jakuzziban is ultem,35 fokosra allitottuk a vizet,semmi bajom nem lett, egyaltalan nem volt meleg. Igaz,nem ultem benne sokat,de egy orat tuti. Erezzetek jol magatokat, en ebben hiszek. Nem kell mindent tulparazni.

28 hkm

2012. jún. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!