Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, hogy vagytok, hogy...

Kismamák, hogy vagytok, hogy telnek a napjaitok, mivel foglaljátok el magatokat? Mikorra várjátok a picit, és mi lesz a neve? A meleget hogy bírjátok? Meséljetek! (:

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 11:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Jelenleg csak pihegek, rosszul viselem a hőséget:) Pedig ezer meg egy dolgom lenne, de majd később:D


Augusztus 6-ra vagyok kiírva, kislány lesz, és a nevén még vacillálunk apával:)


Te hogy vagy?

2012. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szia, a kisfiam bármelyik percben érkezhet, 12 nap van még a kiírásig. Csak fekszem ebben a melegben, vagy internet, vagy tévé, vagy takarítás, főzés, ha birom. Amúgy a kisfiam az apukája nevét kapja. Te hány hetes vagy? És mit csinálsz ebben a melegben? Éjszaka hogy birtok aludni?
2012. jún. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

Nekem még 20 napom van szülésig!Már alig várjuk!Többnyire unatkozok,már minden kész,a szoba, a ruhácskák...minden.

Kint sem jó az udvaron,bent sem jó a házban,kínlódás van...

Nekünk kisfiunk lesz,és Balázs lesz a neve.

Ma elmegyünk a férjemmel este kiülünk egy étterem teraszára vacsorázni,(mikor már nem lesz 50 fok)hisz ki tudja mikor lesz ilyen legközelebb hogy kettesben leszünk.Holnap pedig fodrász,kozmetikus,hogy csinosan várjam a kisfickómat...:-)

ÉS te?Mesélj akkor te is!

2012. jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Köszi megvagyok,csak nehezen birom a meleget!Telnek a napjaim,csak nagyon lassan.Ithol vagyok egyedül és eléggé unatkozom.A párom szinte egész nap dolgozik! :( Mi oktober 13-ra várjuk,de a doki szerint elöbb lesz meg,mert 1 hogy nagyon lent hordom,2 hogy nagyobb mint ahány hetes vagyok.A nemét még nem tudjuk,ha kisfiú akkor Deján,ha kiscsaj akkor Emilia.Te kedves kérdező hogy vagy?Te is irj le mindent!Üdv. 24 hkm

2012. jún. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

én a 21 hós lányomat nevelem és 5 hetes terhes vagyok és csak várok várok várok hogy végre mehessek dokihoz.

ez a nagy meleg megvisel engem is és a lányomat is nagyon

2012. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én 17 hetes leszek pénteken, november végére várjuk a kicsit. Nehezen bírom a hőséget, akár fejen állva is bárhol és bármikor képes lennék elaludni... :) Ezt leszámítva nagyon jól vagyok. Második babánk, van már egy kislányunk, és ha minden igaz, akkor 1 hét múlva azt is megtudjuk, most milyen nemű babánk lesz. Te is írj magadról!
2012. jún. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

OFF:


Épp ma gondolkoztam azon, hogy mennyire jó, hogy már 6 hete megszületett a lányom, én tuti megőrülnék pocakosan ilyen időben...


Sok boldogságot Nektek! :))

2012. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Még 15 nap, de már nagyon várom a végét! Iszonyat ez a hőség, mondjuk a lakásban kellemes a levegő! Kislány lesz, Kornélia, de nem siet :) Sajnos nem tudok magammal mit kezdeni, ki nem mehetek, benn meg minden tiszta, ragyog :)

2012. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


A pici szeptember végén érkezik ha minden igaz :)

Kisfiú, és Máté lesz Apával közös megegyezés alapján :)

A meleget a lakásban jól viselem, klíma, 25fok. Teszek veszek, de azért az elmúlt pár napban nagyon sokat fekszek és pihenek, mert állandóan nyomott vagyok :D És mi lesz még augusztusban.... áhh....

Medence is van, szóval délután mikor már nem süt annyira a nap akkor áztatom magam :)

Egyébként, főzés takarítás, mosás ezaz... már 2 hete itthon vagyok, szóval most már könyebb.



25hkm

2012. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Sziasztok, köszönöm, hogy írtatok! Én szeptember elejére várom, ha minden igaz, első kislányomat. Sok név tetszik, még nincs meg 100 %-ra a befutó. Kicsit nehézkes megegyezni. (Fiúnévben rögtön egyet értettünk, de így nehezebb :D)Nappalokat nehezebben viselem, fáradtnak érzem magam a melegtől, fejem is gyakran fáj. Én olvasgatok, filmet nézek, takarítok, mosok, főzök (bár ezt inkább a férjem szokott mostanság, ragaszkodik hozzá, szeret főzni :), ilyesmi. Éjszakákat amúgy meglepően jól bírom, egész jól alszom, azt hittem ebben a hőségben alig fogom bírni, nem tudok majd aludni, de szerencsére igen. Mindenkinek kitartás a nagy melegben és könnyű szülést, jó babázást, sok boldogságot, jó egészséget a Csöppekhez! :)
2012. jún. 20. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!