Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mivel foglaljátok le...

Ti mivel foglaljátok le magatokat ebben a nagy melegben? 33 hkm

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:

leginkább azzal, hogy árnyékot keresek :)))

sajnos nem igazán tudok mit kezdeni magammal. nem elég, hogy meleg van, még gyötörnek a hőhullámok is.. egyenesen imádom! különben hétköznapi teendőkkel.. mosok, főzök, takarítok, aztán megpihenek.. mindig kitalálok valami hűsítő sütit, azt szoktam csinálni a páromnak. aztán rendezem a kertet, de ez csak és kizárólag 7 után lehetséges, bár még akkor sem szívesen. na meg írogatom össze, hogy mit kell beszerezni még. sajnos ilyen unalmas vagyok mostanában, mert eddig legalább sétálni lehetett, de ilyen forróságban ehhez abszolút nincs kedvem, gondolom nem kell magyarázkodnom. na hát én ilyenekkel ütöm el az időm. és Te?

28 hkm

2012. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi egy kis garzonban lakunk, szóval takarítani már nincs mit. :) Sátálni ebben a nagy melegben nekem sincs kedvem. Szóval eléggé unom magam most. Te hányadik hétben jársz?
2012. jún. 18. 14:34
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocs most olvastam hogy 28 :D
2012. jún. 18. 14:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát,én leginkább várom,hogy megszülessen végre a kismanóm.39 hetes vagyok.Egyébként,most,hogy már nem dolgozom,olvasok,tévét nézek,varrok,gyöngyöt fűzök,rejtvényt fejtek,sütök,internetezek,kiülök a kertbe árnyékos részre,zenét hallgatok,újságot olvasok kb. ennyi.Délután átjön egy szintén 39 hetes barátnőm.

Gratulálok nektek és további boldog babavárást!

2012. jún. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sok mindennel! Nem sok időm van már hátra, itthon csillog-villog minden, hogy ne páromnak kelljen majd szenvednie, ha bekerülök! A Tv nem nagyon köt le, sokat beszélgetünk inkább, egy kicsit ledőltünk a déli órákban!
2012. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De jó nektek!

Én nagyon szarul állok a takarítással, mert ha megcsinálom, a fiam kiken mindent és kezdhetem elölről!

Bent mindig van mit csinálnom, de a legnagyobb melegben idebent vagyok és sokszor lepihenek.

33hkm

2012. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!