Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 20. héten vagyok. Naponta...

A 20. héten vagyok. Naponta többször keményedik a hasam. Az előző terhességemnél magnéziumot kellett szednem rá. Csak 3 hét múlva megyek az orvosomhoz. Várjak addig, vagy kezdjek el MagneB6-ot szedni?

Figyelt kérdés
Ha ez a keményedés nem okozhat bajt magnézium nélkül, akkor kibírom a dokiig, viszont ha igen, azzal nem csinálok bajt, ha a doki "utasítása" nélkül kezdem el szedni? (Telefonon hívni a dokit elég nehézkes.)
2008. ápr. 28. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

En 19.hetesen voltam nala,es mondtaam neki,h nalam is ez van,naponta tobbszor erzem a kemenyedest a hasam aljan,azt mondta nyugodtan szedjek ra magne b6-ot.Kerdeztem,h mennyit,es mondta,h 3x1 -et.De azert ha tudod hivd az orvosodat,hatha O megis mast mond.

21 hetes kismama

2008. ápr. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 20 hetes kismama vagyok. Én magamtól kezdtem e szedni a Magne B6-t, és azt mondta a dokim, hogy jól csináltam. Ő annyit módosított, hogy sima magnéziumot írt fel, mert az olcsóbb.
2008. ápr. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia szintén 20. hetes vagyok, nekem is keményedik MagneB6-ot szedek 2x2 és nagyon jól vagyok tőle.

Szerintem nem ártassz vele ha elkezded szedni, a 2x2 az egy közép arány, főleg ha sokat keményedik. 3x2 már túl sok, abból már baj is lehet: pl. eltompítja a túl nagy görcsöket...amiből nagy baj is lehet

2008. ápr. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, mindenkinek jó babavárást!
2008. ápr. 29. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!