Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mostanában elterjedt 1-2%-os...

A mostanában elterjedt 1-2%-os ízesített sört lehet inni terhesen?

Figyelt kérdés
Ilyen Soproni Zerora, meg Borsodi almásra gondolok. Nem szeretm a sört, de ezeket igen. Viszont van benne kb 2% alkohol. Persze nem minden este innék, de ebben a nagy melegben néha néha jól esne. Lehet inni vagy ez is túl sok a babának?
2012. jún. 20. 13:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán lehet,ha azt kívánod meg.Múltkor én is ittam egy kis pohárkával!Csak ne vidd tulzásba!!! 24 hkm
2012. jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én két éve voltam terhes, és a nagy nyári melegben én is ittam a férjem jó hideg söréből egy pohárral. Szerintem nyugodtan ihatsz.
2012. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Soproni zéró = alkoholmentes, igyad bátran, de azért mértékkel :)

Borsodi zéró = cukormentes, 2% alkohollal


A zéró elnevezés másra utal a 2 sörnél, ezt még sokan nem vették észre. Marketing szempontból pedig nem túl jó ötlet ugyanazon időben ugyanazon zéró kifejezéssel (és más tartalommal) illetni a termékeket.


Egyébként soha sem szerettem a sört, alkoholt sem fogyasztok, de a soproni zéró gyümis sörök... tényleg finomak :)

2012. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Soproni Zérót én is ittam már nem egyszer, nagyon bejön! :) Olyan jól tud esni, hogy csak na! Délután-este, mikor ki vagyok tikkadva.... ezerszer jobban oltja a szomjam mint bármi más, beleértve a vizet is. :) A Soproni Zéró alkoholmentes, szerintem semmi bajunk nem lesz tőle, főleg nem 1 doboztól. A múltkor még a 3 éves fiam is ivott 1-2 kortyot belőle. Apja is sörözött, én is ezt ittam, ő meg jött, hogy megkóstolhatja? :)
2012. jún. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
én is imádom a sört de ne merek inni csak 0 % sat 5 hét terhes vagyok mielőtt megtudtam azelőtt napon ittam egy korsó sört aztán ennyi.alkoholmenteset fogok inni de normál alkoholost hiába 1-2 % nem akarok félek töle
2012. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

A Gösser-nek van 0%-os én is ezt iszom, tutira nem innék még 1-2% alkohol tartalommal sem, az is átjut a placentán.

38 hetes kismama

2012. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én a 37-ik héten vagyok. ha megszületik a baba akkor sem lenne bűn néha néha egy egy 2%-ost meginni? Pont abból van itthon egy csomó, ami 2%-os, a narancsos Soproni, de szerintem tök olyan, mintha fantát innék. Csak az a fránya 2% ne lenne a dobozára írva.
2012. jún. 20. 13:36
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is szoktam inni,és nem csak a 2% hanem a rendeset is,egy nehéz vacsi után jól esik.A babának sem árt ha mértékkel isszuk.

Ha jól tudom a sör termeli a tejcsit,szóval szoptatásnál is jó.

17 hkm

2012. jún. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől semmi bajotok nem lesz. Persze ne egy rekesszel igyál meg :) Viszont van azt hiszem a Holsteinnek alkoholmentese ami gyümölcsös, na az nagyon finom, próbáld csak ki :)
2012. jún. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

én a múltkor megittam egy fél doboz sört, mert nagyon kívántam a kesernyés ízét, hát fejre is álltam tőle :) úgyhogy azóta inkább csak az ilyen alkoholmentes gyümölcsös sört iszom, abból is kedvencem a soproni zéró grapefruit. oltja a szomjat és szerintem elképesztően finom is. de ha alkoholosat iszol, attól sem lesz semmi bajod. ez nem vodka, nem abszint, csak egy kis 2%-os sör.. persze nem kell túlzásba vinni, de hetente 1 simán belefér.

26 hkm

2012. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!