Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózom, tisztában vagyok...

Fogyózom, tisztában vagyok vele, hogy naponta 2-3 liter vizet meg kell inni. Az baj, ha ez ízesített ásványvíz?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg a címkéjét.

Van, amelyikben iszonyat sok a cukor. Pl. Apenta, ha jól emlékszem.

Van, amelyikben édesítő van, az a jó. Pl. a Béres Alexandrás Native az asszem jó.

2009. aug. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja, nem, native is 1,6g cukor/dl
2009. aug. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én magamnak szoktam citromos vizet csinálni..

Öntök a vízbe egy kis citromlevet, ha nagyon savanyú, akkor rakok bele 1-2 szem édesítőt.

2009. aug. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is magamnak ízesítem,citrom+mentával és nagyon fini:)
2009. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Napi két liter víz ilyen melegben kevés ha fogyni akarsz. Én ennek a dupláját iszom.

Ne igyál ízesített ásványvizet, az a biztos. Nem tudom mi kifogásolnivalód van a sima ásványvízzel szemben.

2009. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Amúgy sima ásványvizet iszom, csak úgy gondoltam, néha legyen már olyan nap is, amikor ízesítettből iszom. De akkor nem váltok. Amúgy évek óta vizezek, csak eddig kevesebbett ittam sajna. Az üditőket akármilyen furcsa is, nem szeretem. Nagyon szomjas és éhes lezsek tőlük, meg néha a hasam is megfájdult régen, ha 2-3 pohár üccsit megittam.
2009. aug. 6. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne bolti ízesített vizet igyál, hanem készíts magadnak, az sokkal jobb.

Én karikázni szoktam a vízbe citromot, tenni bele grapefruit húsát(hártya nélkül) esetleg mentalevelet. Vagy ha nem szereted a savanyút, pár szem édes gyümölcs mehet bele, pl málna, eper, stb. De bármilyen gyümölcsből készíthető. Cukrot egyáltalán nem hiányolok bele. De ha neked kell, tegyél egy keveset, és apránként csökkentsd a mennyiségét. Teljesen le lehet róla szokni. :)

2016. febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!