Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győri kismamák! Volt valaki a...

Győri kismamák! Volt valaki a kórházban 4D UH-on? Milyen volt a vizsgálat? Mennyi ideig tartott? DVD-t adnak vagy vinni kell? Megérte szerintetek az árát? Szép képe van a gépnek?

Figyelt kérdés

2012. jún. 20. 13:22
 1/6 Jubilee ***** válasza:
100%
2010-ben csináltattam a kórházban 4D-s ultrahangot. 45 percig voltunk bent, nagyon alaposan végignéztek mindent a kislányomnál. Nem kellett dvd-t vinnem, és szerintem szép képe volt a gépnek. :)
2012. jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 5.-én megyek, tegnap néztük meg egy ismerősünk tavalyi felvételét a kórházas 4Dről. 10perc volt az egész, azt mondták a nő kedves volt. A felvétel jó lett, megtudták a nemét is, nekik megérte. Most 10ezer forint, én már 2 hete kértem időpontot, csak 1 hónapra előre tudtak adni. Már befizettem a csekket (rendelőben adtak) de úgy hallottam sokkal jobb a Kyncsben, tovább nézik, jobb a minőség, visszahívnak, ha nem tudnak jó felvételt csinálni. Viszont drágább is. Ha előbb tudom ezeket, inkább oda megyek, de remélem jó lesz a kórházban is.
2012. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi 2 hét múlva a Kyncsbe megyünk.(26ik hét)

Drágább mint a kórház, de mi már 12hetesen voltunk ott, és igaz, nem feküdt úgy a drágám, mondták h nem kínoznak tovább, jöjjek vissza 2 nap múlva. Rendesek voltak nagyon.

Már izgulok, alig várom h lássuk megint :)


24+3hkm

2012. jún. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2012. jún. 21. 09:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok véletlenül, hogy ha képet is szeretnénk kérni, ahhoz külön csekk kell, vagy a 4d-s csekken fizessek be annyival több pénzt?
2012. jún. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A korházi nők kritikán aluliak! A jégcsap az forró hozzájuk képest!
2012. szept. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!