Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol, a hasatok melyik részén...

Hol, a hasatok melyik részén éreztétek az első magzatmozgásokat?

Figyelt kérdés
2012. jún. 20. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A hasam alján, balra felé. Olyan volt, mintha pukizott volna. :D Éppen róla beszélgettem a férjemmel ebéd után és jelét adta annak, hogy ő is kommunikálni akar! Nagyon megható volt!
2012. jún. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én mikor először éreztem, az egy péntek este volt a párom keze a hasamon és a babáról beszélgettünk. egyszer csak éreztük hogy valaki átúszott a jobb oldalamról a balra!:):) csodálatos érzés volt.mivel mellső fali a lepényem ezért az aprócska mozdulatokat én nem éreztem sajnos!

De ezt sosem felejtem el!:):)

2012. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bal oldalon középtájt
2012. jún. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen lent, közvetlenül a szeméremcsontom felett.

32 hkm

2012. jún. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is vhol a szemérencsont felett és olyan pukkanásszerű volt. akkor 16 hetesek voltunk, az autóban ültem, mondtam is a férjemnek, de akkor még nem tudtam ez tutira az e...aztán 19.héten újra csinálta és akkor már tudtam :))
2012. aug. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!