Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni a terhességi...

Mit lehet tenni a terhességi láb és kézdagadással, vizesedéssel?

Figyelt kérdés
34hetes babás vagyok és rettenetesen vizesedik a kezem,lábam de annyira,h.fáj menni,feszit a víz,zsibbadnak az ujjaim.
2012. jún. 21. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Vérnyomásod, vizeleted rendben van? Azt kellene figyelni, hogy van-e különösebb oka.

Ha rendben van, igyál rengeteg vizet és tarts sómentes diétát.

2012. jún. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Só és fűszerszegény diéta, sok folyadék, séta! Nekem bevált! 37 hkm
2012. jún. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lábtorna, sok víz, lábak felpolcolva.
2012. jún. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem például csak enyhül, de sosem múlik el teljesen a fentiek hatására.

De hátha Neked segít!! Nekem még az alma kúrát sajttal, meg a nyers zellert ajánlották(az elsőt a védőnő, a másodikat az orvosom).

Nekem mondjuk "csak" a bokám alatt a lábfejem olyan ,mint a virsli és séta hatására bedagad a kezem is...

Az fontos lenne még, amit azt hiszem az első írt, megnézni a vérnyomásod és a fehérjét a vizeletedben, nem-e az okoz problémát?! Mert, ezek a toxémia jelei is lehetnek.

Nekem van itthon vérnyomásmérőm, az rendben, vizeletet meg mindig néz a védőnő!

A másik, hogy azt olvastam valahol, hogy a terhesség vége felé 50%-al többet dolgozik a szívünk, ez a meleg pedig alapból megnehezíti a helyzetet!! Nekem is azóta nem megy le a bokám, mióta ilyen meleg van!!

Próbálj többet pihenni felpóckolt lábbal (vízszintesen)!!

31hkm

2012. jún. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!