Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell vizesedéssel...

Mikor kell vizesedéssel orvoshoz fordulni? 32 hetes kismama vagyok és nagyon dagad a kezem, lábam és az arcom, de a vérnyomásom nem magas, ez már így a vége felé normális?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha hirtelen vizesedtél, érdemes elmenni az orvoshoz. Normális a vége fele, ezért kell sokat pihenni és semmi megterhelőt csinálni!
2012. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is nagyon vizesedek pár napja, de mivel a vérnyomásom és a vizeletem is tökéletes hála Istennek, így azt mondták, hogy pihengessek, ha nagyon fájna a lábam.

31 hkm

2012. márc. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, de azért egy vizeletet nézess, szerintem az fontos lehet! :)
2012. márc. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Normális szerintem, de egyénfüggő, van kismamatársam, aki abszolút nem vizes, én meg igen (egy napra vagyunk kiírva). Én a 36. héten kezdtem el vizesedni. A vérnyomásom most normális, előtte alacsony volt. A vizeletem rendben. (Viszont kiderült, hogy vérszegény vagyok.) A védőnőm épp ma riogatott, hogy majd nehezen szülök, ezért semmi só, felpolcolt láb stb..., szigorúan tartsam be. Viszont 1 hetem van vissza, nem tudom hat-e majd valamit, ha betartom.

Próbáld ki szerintem a kevesebb sót, a lábak felpolcolását, hátha segít.

Boldog Babavárást!

39h kismama

2012. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)!A vérnyomásom nem magas, a laborom is rendben,így marad a pihenés és a várakozás a babámra:)!Nagyon boldog babavárást és könnyű szülést mindenkinek:)!
2012. márc. 8. 20:48
 6/8 anonim ***** válasza:
A védőnő is tudja ellenőrizni tesztcsíkkal a vizeletedet, az a lényeg, hogy fehérje ne legyen benne. A vérnyomásodat is ellenőriztesd vele akár hetente, vagy többször. A sószegény étrend és a lábak felpolcolása jó ötlet.
2012. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 30 hetes vagyok és most kezdek vizesedni azt mondta a doktornöm kerüljem a sós füszeres ételeket!!! A só megköti a vízet ezért!!! Ja és estére fel kell polcolni a lábamat. Így nem dagadok!!!!
2012. márc. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja és nagyon alacsony a vérnyomásom!!!!!!!
2012. márc. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!