Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vérvételt, vércsoportot,...

A vérvételt, vércsoportot, ekg-t, fogászatot a 12. hét előtt kell még megcsináltatni?

Figyelt kérdés
Tudom a védőnőtől kellett volna kérdeznem de annyi papírt nyomott a kezembe h ihaj.azt mondta ráérek,most csak olvasgassak.10 hetes vagyok.de elgondolkodtam előtte kéne ezeket.nálatok hogy volt?
2012. jún. 21. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Vérvétel a 12.hét előtt volt (nekem azt a doktorom vette le), a többi nekem utána, mert előtte nem volt időm.

Ekg-n nemrég voltam, huszonakárhány hetesen.

Fogászaton is kb 20 hetesen.

2012. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, csak figyeld a beutalóidat, mert szerintem azok csak 1 hónapig érvényesek.
2012. jún. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a genetikai ultrahangig, a 20. hétig kellett ezeket megcsináltatni. Ehhez jött még az integrált teszt és az AFP, így komplett volt addigra minden.

38 hetes kismama

2012. jún. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a védőnő azt mondta, hogy a fogászatot és az ekg-t a 16. hétig intézzem el. A többire pedig amikor adták a beutalót rögtön megcsináltattam, mert csak 150 métert kellett sétálni a vérvétel miatt.
2012. jún. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké köszönöm a válaszokat akkor az a biztos ha én is megcsináltatom őket mihamarabb.végül is mire várjak ha van időm.
2012. jún. 21. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!