Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! A párotokban mikor...

Kismamák! A párotokban mikor tudatosult, hogy gyereke lesz?

Figyelt kérdés
Szerintem az enyém még fel sem fogta igazán, pedig ez már a 6. hónap. Még nem látta ultrahangon, nemsokára elmegyünk 4D-re. Lehet, hogy ha ott majd látja, kicsit komolyabban veszi?
2012. jún. 21. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem akartam elhinni, de tapasztalatból mondom én is most már hogy a férfiak akkor lesznek apukák amikor megszületik a gyerekük, mi nők pedig, akkor amikor meglátjuk a pozitív tesztet. És ez nagyon igaz.

32 hkm

2012. jún. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát,mi már voltunk 4D-n,de szerintem még most sem tudatosult benne teljesen.Lehet abban valami,hogy majd ha megszületik...

Ő annyira ráér mindennel(gondolok itt festés stb),hogy inkább elintézem magam,mert szerintem ő csak szeptemberbe állna neki vagy aug végén :D Amúgy szept 9re vagyok kiírva. :D Vagy csak az én párom ilyen ? :D

2012. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Konkrétan akkor fogta fel mikor meglátta a 12 hetes Uh képet.Mindenkinek mutatta,és megjegyezte nekem,hogy tiszta gyerek formája van:)))

Aztán megszületett,örült neki és boldog is volt.Most,hogy már 20 hónapos,csak most kezdi igazán apának érezni magát,mert nyüstölik egymást,beszélgetnek,szórakoztatják egymást.Végre Ő is tud mit kezdeni a csemetéjével.

2012. jún. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hiába volt velem mindig, neki az uh csak hangyaháború :) Hiába nőtt a hasam, annak kell nőnie stb...tehát nem volt olyan nagyon apa típus. :) Pedig tervezett baba volt a mienk.


24 hetes voltam, mikor 4D-n voltunk. Na ott a kicsi produkálta magát. Nyújtózkodott, ásított, cumizta az ujját (most is ugyanúgy), mosolygott. NA akkor tudatosult benne, hogy apuka lesz. :) Utána kezdtünk el vásárolni, vett a kicsinek mindenféle játékot stb.

2012. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem már azt hiszem 10 hetes koromban szétkürtölte, vitte a fotókat (UH kép) folyton a munkahelyére :-) én még el sem mondtam volna, de Ő olyan büszke! Azóta már az UH képeken kevésbé látszik a nagyfiú, de a 4D képet is vitte rögtön. Próbál kímélni engem, sokat segít, még a ruhákat is ő vette, reggelente köszön a pocimnak, simogatja, puszilgatja és alig várja már a szeptembert, hogy csak mi hárman legyünk vagy két hétig!
2012. jún. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A pozitív tesztet még ne hitte el (szerintem), de az első UH-t már mutogatta boldogan a szüleinek, pedig csak egy fekete pötty volt rajta. A második lépcsőfok akkor volt, amikor már ő is érezte-látta határozottan a mozgását - ekkor jött rá a vásárlási és szerelési láz. Aztán persze csak a végén lett "élesben" szülő - ahogy én is :)
2012. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk én akartam nagyon a babát, a páromnak egy kósza gondolata volt hogy kockáztassunk és össze is jött. Még a mai napig is nehezen hiszi el pedig szeptember közepére vagyok kiírva. Bár múltkor fogta a pocim és aggodalmaskodva kérdezte hogy most miért nem mozog????? :-D mert megszokta hogy a pici fia mindig mozgolódik neki :-)
2012. jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk fura módon fordítva volt. Pozit teszteltem, elrohantam neki ajándékért, amivel együtt odaadtam neki a tesztet. Ő onnantól rohangált anyóséktól a haverokig, aztán tesóktól a kollégákig, hogy apa leszek, apa leszek. Bennem viszont csak egy furcsa érzés volt, boldog voltam, hogy összejött, d enem éreztem, hogy gyerekem lesz. Persze aggódtam érte és tervezgettem is, de olyan távolinak tűnt. Aztán mikor először megmozdult, akkor tudatosult bennem is :)

39hetes kismami

2012. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az én férjem is elég későn fogta fel a dolgot, persze újságolta, meg örült neki, de kontkrétan az , hogy ő apa lesz, azt nem hiszem hogy fel tudta fogni.

maga az , hogy ő mit fog csinálni, vagy hogy lesz a dolog picivel, nagyon be volt emiatt tojni.

az elején csak angol pólyában mert megfogni, mert fél , hogy nem jól fogja meg.

amikor már tudott ülni onnantól merte fürdetni is.

most 3 múlt a fiúnk, teljesen belenőtt az apa szerepbe, tanítja állva pisilni, autót vezet az ölében a parkolóban, legóznak, bírkóznak az ágyon.

szerintem minden férfi beérik, ha ott van a helyzet.

2012. jún. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én párom először fel se fogta ,sőt megijedt. De 9.héttől már mindenhova jön velem, terhesgondozás, uh-ra. Az Uh élményeket képes 1 hétig mesélni, mindenkivel megosztani :) Jobban figyel rám/ránk mint néha én és rettentően aranyos :) Tipikusan az a társ/apa lett belőle akit mindig is szerettem volna, de a terhesség előtt ki nem néztem volna belőle :) Mi hétfőn megyünk 4 d-re és már most nagyon várja. Bizunk benne ,hogy megtudjuk már a baba nemét is. Gondolom másnap meg megy haverokkal ünnepelni :) 23 évesek vagyunk és 23 hetes a baba :)
2012. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!