Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tudatosult igazán...

Mikor tudatosult igazán benned, hogy IGEN! ANYA lettél?

Figyelt kérdés

3 hónapos a kisfiam és most tudom igazán,hogy mi az igaz szerelem,ha lehet ezt mondani:)

De néha alig akarom elhinni,hogy ez a pici csoda bennem fejlődött ki,akit annyira vártunk és most itt van.Néha csak nézem és potyognak a könnyeim a boldogságtól és nem tudom mivel érdemeltem ki a sorstól,hogy Anya lehetek.

Normális vajon ez,vagy túlzás amit érzek/gondolok?


2009. dec. 19. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
A szülőágyon! :-)
2009. dec. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
OFF: de azért az apukáját se felejtsd el, neki is szüksége van rád, de nem mint anyukára, hanem mint a feleségére (és nem CSaK a szexre gondolok, söt elsösorban nem arra)
2009. dec. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha eléri a kamaszkort nem fogsz ennyire örülni. :D
2009. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:)))
2009. dec. 19. 22:31
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
A szülőágyon is derengett valami ilyesmi, de azt hiszem akkor, amikor először sírt és nem tudtam mit csinálni vele, hogy megnyugodjon. És lassacskán, néhány hét alatt rájöttem, hogy mostmár non-stop aggódás lesz az életem - szinte :).
2009. dec. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Hááát, 2-3 hó eltelt mire felfogtam, hogy örökre velünk lesz már. Most 8,5 hónapos és szerelmes vagyok belé. Egyre édesebb. :-)))
2009. dec. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem szerelem,ez egy más érzés amit csak egy anya érezhet.Tudom mit érzel,átélem nap,mint nap én is.És hálás vagyok a sorsnak,hogy ezt átélhetem.9hónapos a babám,én már felfogtam.Mára már olyan jó érzés,hogy odabujik hozzám.Éppen nem tudok aludni,idáig feküdtem mellette és gyönyörködtem benne.
2009. dec. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%
Amikor meglátta azintkubátorban 1 nappsl a csáazár után(korszülött volt)9 hós most
2009. dec. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem kellet 1-2 hónap mire feldolgoztam a bennem lévő érzéseket. A születése elött a férjemmel össze kaptunk valami butaságon, és szülés után először a férjemmel kapcsolatban éreztem valami nagyon erős érzelmet szerelmet újra 6 év házasság után. A baba iránt szeretetet, aggódást, örömöt, de nem szerelmet az csak a férjemé. Szóval kellet egy kis idő mire felfogtam. Most 6 hónapos szeretem, imádom.
2009. dec. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy érzek írhatnak bármit hogy majd kamasz lesz elmúlik, meg a szülőágyonstb..Ezek tényleg poénos válaszok nevettem is, de én ugyanazeken szoktam gondolkodni biztos mert fiatal anyuka vagyok:-)Sokszor sírni tudnék amikor olyan okosan néz a cuki szemeivel.Annyira szeretem.
2009. dec. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!