Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nap fél szem Bromocriptint...

Nap fél szem Bromocriptint szedek. Most teszteltem egy nagyon halvány pozitívat. Meddig kell szedni a gyógyszert, vagy azonnal abba kell hagyni?

Figyelt kérdés

Ki mennyi ideig szedte? Nálatok mi volt a tapasztalat?

Olvastam azt is, hogy azonnal abba kell hagyni, más doki meg a 12-ik hétig szedette a kismamával.

Sajnos a dokim nem elérhető, három hét szabin van.


2012. jún. 21. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
más ügyeletes dokit kérdezz meg vagy anno mit mondot neked?
2012. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem szedni kellett még a 12 hétig mindkét terhességnél.
2012. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem mondott semmit, csak úgy "próbaként" Írta fel, mivel szivárgott a tejem nyomásra. Életemben először jött meg 28 napra a mensim, a második hónapban meg már a nem várt előtt 4 nappal halvány pozitív..

Több vetélésen vagyok túl, el sem hiszem, nem is merek reménykedni....

2012. jún. 21. 14:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Pozitívat teszteltem és a 6 hetes vizsgálat után kérdeztem rá. Nekem addig kellett szednem, amíg el nem fogyott. De attól a naptól feleznem kellett már az adagot. Így kb 7+ pár napig kellett szednem.
2012. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Igaz még nem vagyok terhes, de nekem a dokim azt mondta, hogy a Bromot a 12.hétig minimum szednem kell. Most jött helyre a prolactin szintem 1 ciklus alatt (napi 2 egész bromo), most leljebb vette napi 2xfél szemre és megint kihangsúlyozva elmondta, hogy a 12. hétig legalább szednem kell.

2012. jún. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. jún. 21. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!