Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes vagyok, kb.2 hete...

31 hetes vagyok, kb.2 hete eszrevettem, hogy ugy kb.3 naponta valami szaraz, szine sargas valami van az egyik mellbimbomon, de csak az egyiken es mindig abbol. Mintha folydogalna valami onnan, de soha nem utott at, csak megszarad. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Valaki jart e hsonlo cipoben? Anyumnak meseltem, nagyott nezett, neki nem volt...
2012. jún. 21. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyatej. Majd meglátod, ha szültél, milyen sárga az előtej. Teljesen normális, ne aggódj. elkezd a tested készülődni a szoptatásra. Nem mindenkinek van, nekem csak a második terhességemnél volt ilyen.
2012. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előtej! Lehet most már megmarad a szülésig, lehet elmúlik!
2012. jún. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előtej. Nekem a 24. héttől van, azóta csak melltartóbetéttel alszom, ha nem akarok naponta mosni, napközben elég a vattakorong. Piszkálni, nyomogatni nem szabad, mert oxitocin szabadul fel és méhösszehúzódást okoz (orvos mondta).

38 hetes kismama

2012. jún. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindig lepiszkaltam onnan es nezegettem hogy mi lehet, egy kicsit megijjedtem, mert abba a mellemben van egy joindulato csomo (mar egy jo nehany eve, de felugyelet alatt van, minden evben ellenorzesre megyek vele), s ezert is voltam megijjedve, de igy hogy mondjatok hogy elotej lenne, akkor mar megnyugodhatok egy picit ugy gondolom. Koszi a valaszokat lanyok, szep napot nektek.
2012. jún. 22. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!