Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az lehetséges, hogy UH közben...

Az lehetséges, hogy UH közben a baba mindig azt a részét takarja a kis kezével, amelyik testrészét éppen meg akarjuk nézni?

Figyelt kérdés
Ma voltunk 18. heti UH-n, és a vélhetően kisasszony mindig takarta a testrészeit: mellkasát, térdét, lábaközét, arcát. Érezte az utlrahangot? Vagy ennyire szégyellős? Ráadásul hason feküdt, úgy, hogy előtte megittam egy fél literes kólát meg három kocka csokit és még így is elküldött a doki sétálni, mert nem volt hajlandó megmozdulni a pöttöm, csak a kezecskéjével takarta magát.

2012. jún. 21. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen, csak épp 28 hetesen 4D-n! Akkor annyira nem volt vicces, de én ráfogtam arra, hogy szégyenlős a kiscsaj, majd látom eleget, ha megszületik!

37 hkm

2012. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze! Nem szereti, nekem a 4D-n volt ez a leglátványosabb, mindig bújt befelé és a kezecskéivel takarta az arcát, összeszorította a lábait.
2012. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is jártam párszor így!Ettem mindenfélét,hogy aktív legyen,de semmi.4D-n aludt.Már 30 hetes voltam,a nemét még mindig nem tudtuk.Nagyon aktív baba volt a pocakomban is,és pont,amikor a vizsgálatokra mentünk általában aludt.31 hetesen elmentünk még egy 4D-re,na ott jó alaposan készültem.3-ra voltunk bejelentve,reggel óta kólát ittam,csokit ettem.Hú,olyan mozgékony volt,hogy azt hittem szétszakad a pocim.Itt aztán megmutatta magát a kisasszony.Már 2,5 éves gyönyörű nagylány.Most már csak nevetek rajta,akkor a guta ütött.37 hetes vagyok a hugival,na ő nem lacafacázott 17 hetesen,olyan jól széttette a lábacskáit,egyből kiderült,hogy kislány:)))

Gratulálok és további boldog babavárást!

2012. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
jo felelotlen lehetsz ha terhesen kolat iszol meg csokit zabalsz
2012. jún. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Semmi közöd hozzá, hogy mikor mit eszem vagy iszom. Sőt! Képzeld el, hogy évente kétszer ha iszom kólát, mert gyűlölöm! A feketecsoki meg kifejezetten jót tesz te agyament fos, mert tele van antioxidánssal! Talán előbb utána kéne nézned, hogy mit miért kell vagy lehet enni, mielőtt még okoskodsz te idióta!
2012. júl. 1. 04:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!