Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma nemi eletet eltunk a...

Ma nemi eletet eltunk a parommal. Estefele elkezdett fajni a bolcsesseg fogam, mivel nol. Szerintetek, ha ma esetleg teherbe estem artana, ha bevennek egy fajdalomcsillapitot?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 00:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Ó, amikor én teherbe estem, megműtötték a bölcsességfogam, hatféle antibiotikumot szedtem, meg kb. széázféle fájdalomcsillapítót. :)


A terhesség hatodik hetéig nincs köztetek kapcsolat, semmit nem árthat.

2012. jún. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ez most vicc?:)
2012. jún. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mivel " nöl" a fogad,így teljesen mindegy számodra nem??
2012. jún. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ugye te egy külföldön élő fiatal vagy??? Mert elég furán fogalmazol.

Ha igen (és remélem), akkor beveheted a fájdalomcsillapítót. Amíg nem mutatja ki teszt, hogy terhes vagy, addig nem is vagy terhes, illetve nincs kapcsolat közted és a "baba" között.

2012. jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem árt jobban mint az utcán lévő cigifüst vagy a kocsikból jövő gázok.....
2012. jún. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem leszólásként, nem szokásom rosszindulatúskodni, ez az első eset, de ilyenkor azért kiderül, mennyi tudatlan nő vállal gyermeket!!!:) ennyire ne legyen tisztában valaki a fogantatás folyamatával, hogy mi milyen sorrendben történik és az mennyi időt vesz igénybe míg egyáltalán eljut a jó helyre, majd míg összecsatlakozik veled :)Ma "terhes lettél" (ami amúgy nem így működik, mindegy...) és már hat is rá a gyógyszer :D jajjjjjjj ...amúgy sem történne semmi ha egyzser véletlenül bevennél egy fájdalomcsillapítót...

Jó olvasgatást, tanulást még a terhességed bekövetkezte előtt.

2012. jún. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jajjjj.....pfffffffffffff. Hány éves is vagy kedves kérdező?! Szerintem még várni kéne pár évet azzal gyerekvállalással.
2012. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mar mindentol tartok hiszen egyszer mar volt vetelesem.
2012. jún. 23. 23:50
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor még jobban tudnod kéne, mi a folyamata egy megtermékenyülésnek....

De ne aggódj ennyit, az nem tesz jót soha semmiben

2012. jún. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!