Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaként jártatok strandoln...

Kismamaként jártatok strandolni? Szabad?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél nem voltam. Most 26 hetes vagyok, de ugye ott a majdnem 4 éves fiam, így idén fogok strandolni miatta. Persze valószínűleg csak annyiból fog állni, hogy vele pancsolok, úgyhogy úszás nem sok lesz, de már az is jó, ha vízben vagyok nem a 30 fokos panelben. :) Júli végén megyünk a balcsira, akkor talán még úszhatok is, a természetes tó amúgy is tisztább mint a strand medencéje.

Egyébként meg az orvosod kérdezd meg, mert ha nyílik a méhszáj, vagy hajlamos vagy fertőzésre, akkor bizony nem ajánlott.

2012. jún. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szabad,de nem ajánlott.Elkapsz egy gombásfertőzést és kész.Szóval egyáltalán nem javasolják.Persze,lehet van,olyan aki egész terhessége alatt strandol stb. és kutya baja nem lesz,de annak csak szerencséje van.Szerintem bírd ki,a kisbabád érdekében,mert mondom ott van az esély a bajra.

36 hetes kismama

2012. jún. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki h. lehet, zárt a méhszájam, sőt megyünk wellneselni is, korlátozva de majd ott is pancsizhatok.
2012. jún. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Közös fürdőkbe még nem terhesként sem mentem!
2012. jún. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta az orvosom, hogy mivel zárt a méhszájam, mehetek. Viszont az egyik lányom vesebeteg, az ő orvosa javasolta, hogy élő vízhez menjünk, mert ott fürödhet, strandra semmiképp. Tehát ezek szerint fertőzés szempontjából előnyösebb, ha élő vízbe mész fürdeni.
2012. jún. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!