Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hét múlvára kaptam időpontot...

2 hét múlvára kaptam időpontot a nőgyógyászhoz. Mit tegyek addag hogy ne legyen semmi gond?

Figyelt kérdés
5-6 hetes lehetek.Amúgy jól vagyok,csak a melleim fájnak nagyon.
2009. júl. 6. 19:45
 1/5 Kathrin01 ***** válasza:
Vigyázz magadra, ne emelj nehezet, kerüld a rázkodó megeröltető mozgást. Én Elevitet is szedek.
2009. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj oda mit eszel, mit iszol, amiket nem szabad, keruld (amerikai mogyoro az allergiaveszely miatt, bizonyos lagysajtok es keksajtok a penesz okozhat ferozest), ne menj usziba, kezdj el folsavat es multivitamint szedni, sok vastartalmu etelt egyel, pihenes...
2009. júl. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké,köszi
2009. júl. 6. 20:42
 4/5 anonim ***** válasza:

A mogyorót eheted,arra majd akkor lehet allergiás a baba,ha már megszületett!Ugyanúgy eheted a málnát és az epret is,amíg a baba a pocidban van,nem lehet rá allergiás.

Nyers húsból és nyers tojásból készült ételeket kerüld,ha nyers hússal érintkezel,körültekintőbben moss kezet utána.

2009. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen.
2009. júl. 7. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!