Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy kérdezzem meg az orvost...

Hogy kérdezzem meg az orvost mennyiért vállal szülést, hogy ne fogalmazzak bánton és én se tünjek hülyének? Sokszor van h van az irodáirodájában más is.

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 08:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Ez a téma neked kényes nem a dokinak.Simán kérd meg,hogy beszélhessetek négyszemközt,és kérdezd meg tőle :Doktor úr/nő mennyiért vállalná a szülésemet?

Vagy mond egy összeget vagy azt mondja rád bízza.Ha csak a vállát vonogatja,vagy hebeg habog az is azt jelenzi rád bízza,ilyenkor egy gyöngyfényes mosoly köszönöm és mindenki megy a dolgára.:)

2012. jún. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy a szülés körülményeiről mondjon el mindent, csak kitér erre is. Én megkérdeztem, hogy ugye egyértelmű, hogy nála szeretnék szülni,de nevetett, hogy nem, mert valaki csak gondozásra jár. Ezért mondtam, hogy igen, és mondjon el mindent, amit tudnom kell. Erre is kitért.
2012. jún. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azt kérdeztem hogy "Kedves doktornő akkor ugye elvállalja a szülésemet?" Mondta hogy persze, utána megkérdeztem hogy "Mennyiért?" aztán mondta az összeget.
2012. jún. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Izi17 ***** válasza:
Kérdezd meg nyugodtan, hogy az anyagi része, hogy fog működni a szülésnek, ettől nem fogsz hülyének tűnni, és ha az orvosod konkrét összegért vállal legalább tudni fogod, hogy az mennyi. Ez egyáltalán nem kínos. Ha pedig nem mond összeget, akkor rád van bízva, hogy mennnyit adsz, és utána nem fogsz azon aggódni, hogy túl sok vagy kevés volt-e, hiszen te megkérdezted.
2012. jún. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én így próbáltam tapintatosan kérdezni:

"Doktor úr elvállalja a szülés levezetését? (igen). Azt szeretném kérdezni, hogy az ezzel járó honorárium összegét rám bízza a doktor úr vagy esetleg van egy nagyságrend/irány, amiben gondolkodhatunk.?"


Nem sértő, nem bántó, bármit mondhat rá és mégse a "hogyé" kategória

2012. jún. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobb tisztázni,ez csak neked kellemetlen!

Általában 10x annyi,mint a gondozás,tehát ha egy alkalom nála 7 ezer,a szülés 70 ezer lesz,nálunk így volt.

2012. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)) A ti orvosaitok mennyiért vállalták el a szülést és a gondozást? Annyira orvosa válogatja!
2012. jún. 27. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!