Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon szeretnék már megszülni...

Nagyon szeretnék már megszülni. Van valami módja, hogy meggyorsítsam a dolgot? 40+2 hkm

Figyelt kérdés

Ha nem indul be a szülés, hétfőn be kell feküdnöm. Feküdtem már bent, borzalmas, meg szeretném úszni. Tudtok adni vmilyen tippet, hogy beinduljon a szülés? C:1111

A lépcsőzést és a mellszívót már próbáltam a napokban, de semmi.



2012. jún. 22. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
szex, orgazmus, párod benned megy el, oxitocin. Ezeket tudom...
2012. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Nincs módja.

Én is így voltam. (Szex, bábakoktél, semmi...)

Be kellett feküdnöm. 41+6-ra magától beindult.

8 napot voltam bent. :o(

Közben a nagyobbak otthon apával...

2012. jún. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

óh még van időd..nekem a C:2111 volt

és 40 + 6 napra szültem.


csak kitartás, előbb-utóbb kibújik az a baba

2012. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

10:30-as mond valamit!

Az orgazmuskor felszabaduló oxitocin elvileg megindíthatja a szülést.

2012. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Szia,nekem se indult be é b kellett feküdnöm és ott úgy indították be,hogy két ujjad közé veszed mind a két mellbimbód és finoman csavargatod,2perc csavargatás 1perc pihenő.Használj krémet.
2012. jún. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
En is sajat magamnak inditottam be mellbimbo csavargatassal :)
2012. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
En a TV-ben neztem egy mosurt, egy szulootthonrol szolt,ahol termeszetes modon hozzak vilagra a babajukat a nok. Na de volt egy asszony,aki mar egy hettel a kiirt idopontja utan volt es neki a szuleszno bevitt ket mellszivot,hogy mindket mellere tegye ra 2 orankent. Be is indult neki a szules.
2012. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is, ma töltöm a 39. hetet, de ha nincs semmi probléma, és a baba jól érzi magát, annak oka van. Nem értem, miért kell siettetni, ha mégsem indul be (nem egy jó kis szexre), akkor az csak stressz a babának: lépcsőzéssel oxigénhiány lép fel, a különböző koktélok és társaik pedig átjutnak a babához is. Majd a doki tudja, mit kell tennie, nem tudom, miért kell rágörcsölni ennyire, ha oxitocinnal és EDA-val kíméletesen meg lehet indítani. Az előtejnek megvan a maga funkciója, nem véletlenül változik a beltartalma a napok előrehaladtával, a kolosztrum nagyon fontos a babának, és ha az ember elkezdi fejegetni....

39 hetes kismama

2012. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"különböző koktélok ... átjutnak a babához is"

Ez igaz, épp ezért orvosi felügyelettel csináltam én is, épp a dokim javasolta, nekem eszembe se jutott volna.

És hogy miért?

Mert a dokim nem indítás párti, a mesterséges módszerek közül egyik sem "kíméletes", és a kórházi protokoll, ahol én szültem megkövetelte a 41. héten való befekvést, és 3 napra rá az indítást (nekem burokrepesztés lett volna). Ezért minden természetesebb módszert megpróbáltunk a befekvés előtt. De a babám még nem állt készen.

Kisebb csoda volt, hogy mégsem indítottak bent, mert a főorvosnak ilyen napja volt? Nem tudom. Azt mondta, várhatunk még. És vártunk is, mert tényleg az a legjobb, ha magától indul, csak az otthon maradott kis gyerekeknek meg nem annyira "poén" 8 napig anya nélkül lenni...

2012. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
második voltam
2012. jún. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!