Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami praktika, amivel...

Van valami praktika, amivel felebreszthetem a babam?

Figyelt kérdés
Ma megyunk eloszor 4Dre es nagyon szeretnem,ha ficankolna,mozgolodna nekunk. Van valami UH elotti bevalt receptetek?:)
2012. jún. 22. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Üdítő,arra szeretnek felébredni.

Mienké a málnás üdítőt szerette és a colát.

2012. jún. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csoki, szénsavas üdítő, kóla. Pici lépcsőzés esetleg (persze nem 5 emelet magasra gondolok, max. 1-2)
2012. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csoki és cola. Szénhidrát általában.
2012. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Na szupi,a rendelohoz ugyis lepcsozni kell.. Akkor meg van a megoldas :) de azert termeszetesen egy szelet csokit is benyomok,amugy is kivanom :))

koszi a tippeket!

2012. jún. 22. 13:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... én 4D előtt ittam egy tejeskávét, egy pohár kólát, sőt még egy szelet csokit is megettem, mert ugyanezeket a tippeket kaptam én is. Ráadásul lépcsőztünk is, mert a 2.-on volt a rendelő, de így is végigaludta az egészet, semmit sem mozgott, de szerencsére így is sikerült jó felvételeket csinálni.

Gondolom neked is vannak olyan napszakok, mikor többet mocorog és próbálj meg akkorra időpontot kérni. Ha így tudom én sem este 7-re megyek, hanem ebéd után, ugyanis nekem akkor a legaktívabb.

2012. jún. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én mindkettőnél becsokiztam, az elsővel rohantunk, mert késésben voltunk, a másodiknál nyugiba vártunk, ittam is, szóval én is bevetettem mindent.

Mindkét dvd-n édesen alvó néha grimaszoló babuci van. :))


Kívánom, hogy Nektek másképp legyen, de így is nagy élmény volt.

2012. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!