Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hónapja nem jött meg, a...

3 hónapja nem jött meg, a mellem egy hete feszül és gyakran van vizelési ingerem, előfordulhat, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
3 hónapja abba hagytam a Tri regol fogamzásgátló szedését és azóta nem volt menstruációm,orvosnál voltam 1 hónapja azt mondta semmi elváltozást nem talál.
2009. júl. 6. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért én csinálnék egy terhességi tesztet és eredménytől függetlenül kikérném egy másik orvos véleményét is.
2009. júl. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha megvizsgált az orvos, akkor gondolom a terhességet látta volna. Én ugyanígy voltam, tavaly májusban. Elmentem egy orvoshoz azt mondta semmi bajom, próbálkozzunk majd összejön a pici. Elmentem egy másik orvoshoz, mert csak nem akart megjönni. PCOS voltam. Nagyon jó orvost találtam, néhány hónap alatt rendbe hozott. Szerintem minél hamarabb keress egy rendes orvost,aki ért is ahhoz amit csinál. Nem debreceni vagy véletlenül, mert akkor tudnék ajánlani?

20+6 hetes km

2009. júl. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,feltétlenül felkeresek egy másik orvost,győri vagyok.
2009. júl. 7. 10:49
 4/5 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet sajnos negatív lett,reméljük nemsokára az ellenkezőjét írhatom! :)
2009. júl. 7. 10:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál és én is PCOS vagyok! :(
2009. júl. 23. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!