Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S! 8 hetes kismama...

S. O. S! 8 hetes kismama vagyok tegnap ota gyenge alhasi fájdalmam van kis görcsel reggel óta vérzek de nagyon gyengén már nem görcsölök annyira szűnik a fájdalom vetélésem volt? Vagy kezdődő vetélésem van?

Figyelt kérdés
felhivtam a dokit ö azt mondta h vizsgálat nélkül semmit nem tud mondani ha erösödne a vérzésem menjek korházba ha marad igy akkor szerdán keressem fel nagyon félek! elöre is köszönöm mindenki segitségét
2012. márc. 31. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szten te kérdeztél már lejjebb is.

Azonnal kórház,ha azt akarod,hogy a babád megmaradjon!!!!


Nem bántani akarlak, jóindulatból mondom, ne itt ülj. Inkább menj feleslegesen,mint....

2012. márc. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordulhat! Én indulnék a kórházba azonnal! Vagy legalább az ügyeletre!
2012. márc. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kórház, és a dokidat meg cseréld le! Lehet hogy nincs baj, de nem az a megoldás hogy vársz szerdáig.
2012. márc. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a jótanácsokat és kedves első a kérdéssel énis találkoztam de nem én irtam ki azért köszönöm szépen mindenkinek és igy h tiis mondtátok nem várok szerdáig ha nem bemegyek most
2012. márc. 31. 12:11
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálak:(Szerintem menj korházba már most ne várj!Sok rossz dolog tortént azért mert késo lett!
2012. márc. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Kórház! Ott tudnak biztosat mondani!
2012. márc. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de remélem időben bementél és minden rendben, én pontosan 8 hetesen vesztettem el a babámat, ugyanígy kezdődött mint neked...
2012. márc. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2012. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha elkezdodott a veteles akkor sem biztos hogy tudnak vele mit kezdeni a korhazban!Velem nem tudtak sot kb be sem engedtek mondvan kisterhesseg (7hetesen ment el a babam)...De remeljuk nalad a legjobbakat!Lehet hogy csak "emlekezett" a szervezeted a menzire!
2012. ápr. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a segitségét sajnos elment a babám tegnap mire beértünk a korházba már erösödött a vérzésem azt mondta a doki h már pénteken amikor idegesség miatt begörcsöltem már akkor elment a baba keden kell vissza mennem h kikaparjanak
2012. ápr. 1. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!