Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnos szerdán missed ab...

Sajnos szerdán missed ab műtétem lesz. Mi történik az altatás alatt?

Figyelt kérdés

2012. jún. 23. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:

kitisztítják a méhed hogy véletlenül se maradjon bent semmi darabka,mert az később nagy problémát okozna.részletesebben ne akard tudni...nekem is volt sajnos már ilyen,de ne ggódj aludni fogsz és nem fog fájni vagy ilyesmi...

38hkm

2012. jún. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Tudom mit érzel,tavaly nekem is volt október 6-án.Engem is altattak és a tisztításon kívül én sem tudom mi történt és NEM IS AKAROM TUDNI! Rá 4 hónapra terhes lettem és eddig minden rendben.Nagyon sajnálom! A következő hamarabb összejön és nagyobb eséllyel marad meg! Sajnos ki merem jelenteni,hogy minden második nő így kezdi :(
2012. jún. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Egyenlőre várunk majd egy jó ideig mert ez lett volna az első terhességem és ez most így kezdésnek elég megrázó volt mert nagyon vártuk a babát. Másnak, aki eldobja magától a gyerekét vagy a fagyasztóba rakja, kukába löki annak sikerül megszülnie...
2012. jún. 23. 19:29
 4/6 anonim ***** válasza:
igen :( ez a legundorítóbb dolog a világon az állatkínzással együtt :( hamar túl leszel rajta,engem még aznap hazaengedtek.lehet ez is gusztustalan dolog de műtét után azzal nyugtattam magam hogy valakinek össze se jön (amellett h őszinte sajnálójuk vagyok) de neked még van sok esélyed! (utolsó)
2012. jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom, ami történt. Ahogy az első válaszoló írta, úgy van. Nekem is volt két vetélésem, amúgy négy gyerkőcöm van. Ne aggódj, sikerülni fog! Az orvos azt mondta, vetélések után 3 hónapig kell várni, amíg regenerálódnak a dolgok.
2012. jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szió! Csatlakozom...sajnos ez nagyon gyakori dolog! Semmit nem fogsz érezni, kikaparják a méhedet. Utána egy pár napig vérzel, meg egy kicsit olyan furi érzés volt a hasamban. Semmi komoly fizikailag...lelkileg viszont borzasztó:(
2012. jún. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!