Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, akiknek NINCS...

Kismamik, akiknek NINCS fogadott orvosotok. Hogyan boldogultok? Fel tudtok tenni kérdéseket, van rá idő? Nekem nincs.

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 08:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A terhességem alatt iszonyat feledékeny voltam, ha kérdésem volt, felírtam egy cetlire. A vizsgálat után rögtön feltettem, mindig válaszoltak. Nekem nem volt annyi pénzem, hogy alkalmanként 5-ezret adjak. Főleg az utolsó hónapban, amikor hetente kell menni. De lehet, hogy ha lett volna sem fizetem volna ennyit.
2009. júl. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elsőnél nem volt fogadott orvosom és egész jól elvoltam, ezt azt mindig elfelejtettem, de megkérdeztem ismerősöktől, vagy ha mentem következőre. Most a másodiknál sincs erre keret, és nem is vagyok hajlandó kiadni ilyenért pénzt.
2009. júl. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Vizsgálat után,amig készül a leletem abban a 2 percben megkérdezem amit akarok,de nem igazán szoktam tölük kérdezösködni,mert alig akarnak válaszolni...hát igen,ilyen ez,ha nem nyitom a pénztárcám. :(
2009. júl. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló. Pont ezt tapasztalom én is. Elkeserítő, mert minden infot ismerősöktöl kell összeszedni, amivel az a baj, hogy mindenki mást mond, hiszen a tapasztalataikat tudják megosztani.
2009. júl. 7. 08:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Akihez én járok egy nagyon kedves, lelkiismeretes doki, szerencsére ami eszembe jut mindent fel tudok tenni neki. Sőt ha valami fontos akkor fel is hívhatom. Én csak a szülésre kértem fel, mert szülni is mindenképp nála akarok. De a terhesgondozásnál nem kell fizetnem. És természetesen ha bármi van még akkor ott a védőnőm, aki szerencsére nagyon aranyos, és rengeteg barátnőm aki most szült vagy épp együtt várjuk a babánkat. :)
2009. júl. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A szülésre hány hetesen kérted fel?
2009. júl. 7. 08:48
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

SZia!

Nekem van orvosom. Sajnos én kifizettem minden alkalommal a 6ezer Ft-ot. De igazából nem bánom.

Nagyon féltem attól, hogy ha nem járok saját dokihoz, akkor futószalagosan fognak kezelni. Ez egy kicsit be is igazolódott. Amikor ügyeletes orvoshoz kerültem be a kórházba, olyan volt velem, mintha egy 15 évessel beszélt volna. 28 vagyok. 2 diplomával. Igaz, letagadhatnék 10 évet ránézésre. De ha 15 lennék? Akkor nem érdemelném meg ugyanúgy, hogy emberien bánjon velem?


Szóval nem bántam meg a fogadott orvost. Főleg úgy, hogy én is felhívhatom bármikor, ha valami gond van, vagy kérdésem van.

Ráadásul amikor bent voltam a kórházban pár napot, és az ő osztályára kerültem be, a szobatársaim is azt mondták, hogy tök rendes. Anélkül, hogy tudták volna, hogy ő az én orvosom.


36 hetes kismami

2009. júl. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi problémám nincs eddig fogadott orvos nélkül.


Havonta megyek védőnőhöz és terhesgondozásra.

Bármelyik helyen bármit meg tudok kérdezni.

Nagyon rendesek és segítőkészek.

2009. júl. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát nekem van is meg nincs is orvosom. Mivel anyuval egy helyen dolgoznak, ezért én nem járok a magánrendelésére csak az sztk-sra, de a szülésnél ott lesz.


Ahogyan a többi kismamával beszélgettem az sztk-ban, mindegyiknek jó véleménye van róla, nem az a pénzéhes fajta.

Ha kérdésed van tedd fel nyugodtan, akkor is ha már a következő páciens ott toporog az ajtóban. Neki az a dolga, hogy válaszoljon minden kérdésre. Egyébként én is cetlizek, mert így biztos, hogy eszembe jut.

2009. júl. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
8:44-es vagyok. kb a 20-22. hét között kértem fel a szülésre. Minél előbb annál jobb, nehogy ne tudjon elvállalni. :)
2009. júl. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!