Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen van olyan gyakorlat,...

Terhesen van olyan gyakorlat, amivel a hátizmot és fenékizmot lehet erősíteni úgy, hogy ne legyen baja a babának? Van ilyen oldal a neten?

Figyelt kérdés
A hátam fájdogál, a fenekemre és lábamra meg azelőtt is dolgoztam. 22 hetes kismama
2009. júl. 7. 09:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Van bizony. Én Rubint Réka kismama tornáját csinálom, szeretem. Előtte is hasonló alakformáló gyakorlatokat csináltam, csak jóval intenzívebben, hosszabban és persze akkor hasizomra is tornáztam.

Ez is elég jól megmozgat, formában tart ahhoz képest, hogy kismama torna (a többibe is belenézegettem, de azok nekem túl "lassúak" és gyengék voltak.

Ha nincs meg neked még, akkor ezen az oldalon megkeresheted: [link]

2009. júl. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is a Rékát ajánlom. A 3.trimeszteres részben van hátizom is, amúgy mindhárom trimeszter tele van farizom gyakorlattal.

Én végig ezt csináltam terhesen, szerintem nagyon klassz.

A babának nem lesz baja a tornától, persze ha nem vagy veszélyeztetett. De úgyis érzed, hogy mennyit bírsz, figyelj oda, hogyha keményedsz, hagyd abba, igyál sokat, stb.

Jó babavárást!

2009. júl. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, meg is nézem!!! ;-)
2009. júl. 7. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!