Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. s. normális a barnázás...

S. O. s. normális a barnázás szex után 5. héten?

Figyelt kérdés

Múlthét hétfőn kellett volna megjönnie, de nem jött, és volt egy halvány pozi tesztem. Azóta nem voltunk együtt a párommal, mert külföldön volt. Tegnap jött haza. Éjjel 1-2 körül voltunk együtt, reggeli pisinél még nem látszódott semmi, 11 körül pedig nagyon megijedtem, mikor megláttam, hogy olyan a bugyim mint mikor elkezd megjönni, barnás kicsit darabkás, de nem nagy mennyiség. Azóta nem igazán véltem többet felfedezni, viszont volt már egy méhen kívülim, ezért nagyon meg vagyok ijedve, az szintén ilyen barnázgatással kezdődött, viszont az már a nemvárt napjától, és még ennél is sokkal kevesebb mennyiségű volt.

Ez nem jó jel ugye? Egészséges terhességnél előfordulhat ilyen?


2012. jún. 23. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
semmiképpen sem jó, doki azonnal! lehet hogy csak a szex miatt van mint nekem volt, de nem szabad kísérletezni! ügyeletre menj be vagy hétfőn azonnal doki, de akkor mindenképp!!
2012. jún. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam egyébként dokinál, és még nem látott babát, csak a méhemben valami nyílást, ami azt mondta, hogy zárt kéne, hogy legyen, szóval lehet, hogy ott van kialakulóban.
2012. jún. 23. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne szexeljél. A barnázás egyáltalán nem jó.
2012. jún. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem jó.én így vetéltem el...
2012. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mindenképpen hívd fel a orvosodat.és addig tényleg ne szexeljetek amíg a doki azt nem mondja hogy lehet
2012. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még nincs saját orvosom akit felhívjak, csak az sztk-ban voltam, valami nagyon bunkó embernél, akihez többet tuti nem megyek. :S
2012. jún. 23. 20:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs is saját orvosod, azért ügyeleten el kellene, hogy lássanak, terhesség alatt semmilyen "színes" folyás nem normális, és ha időben mész, gyógyszert írnak vagy kizárják a méhen kívülit. Ez simán az a kategória, amivel ügyeletre kell menni.

39 hetes kismama

2012. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi lett:)drukkolok
2012. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia !

Remélem már minden ok veled .Nekem is volt vagy egy hétig négy (akkor még nem is tudtam ,hogy baba lesz)ill nyolc hetesen ,amin sztem a nem meglévő mesimet jelezte ,mert pont akkor volt mikor meg kellett volna jönnie .Amikor 8-hetesen dokihoz mentem rám lesett egy hüvelyi uh -gal illetve a babámra és minden rendben volt .Nem mondom ,hogy nem jelenthet rosszat de leginkább görcsök mellett jelentkező folyások a veszélyesek,nekem nem is csináltak nagy ügyet ott az orvosnál sem belőle ,simán előfordulhat úgy,hogy ebből semmilyen bajotok nem lesz .:)

2012. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!