Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma pisilés közben észrevettem,...

Ma pisilés közben észrevettem, hogy barnás volt a vizeletem ez 5.3 hetesen nem normális ugye? Ultrogestan kúpot kaptam napi 3szor egyet.

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 12:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az ultrogestant még a 4.héten kaptam.
2012. jún. 13. 12:02
 2/12 anonim ***** válasza:

A barnás vizelet mit takar? Sötétebb volt a kelleténél vagy barnás folyás is társult mellé?

Az előző normális, utóbbi SOHA nem az!

2012. jún. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
barnás folyás és szúr jobb oldalon a méhem.
2012. jún. 13. 12:08
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem orvos!!! Barnás folyás + méh szúrása, soha nem jó jel a kettő együtt!
2012. jún. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, próbálom elérni, de nem veszi fel, pedig már vagy négyszer hívtam. Mit csináljak? nagyon kétségbe vagyok esve, már több, mint egy éve várjuk és fél éve már volt vetélésem.
2012. jún. 13. 12:13
 6/12 anonim ***** válasza:
menj be az ugyeletre, ne halogasd!!
2012. jún. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Azonnal orvos! Ne várj arra hogy felvegye, lehet hogy elhajt hogy ez normális ( nem kevés ilyen esetről hallottam már, ezen az oldalon is). Menj be az ügyeletre AZONNAL! Kívánom hogy minden rendben legyen!

31 hkm

2012. jún. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy segítettetek! Most jöttünk meg a Klinikákról és már meg is vizsgáltak: van egy pici méhszájsebem, de amúgy minden rendben van, annyit mondott a doktornő, hogy nyugi a "pocakommal" miden ok, közben elértem a dokim és igazatok van, annyit mondott, hogy "nyugi ez normális".

A klinikákon sok pihenést javasoltak, meg ha bármi van pl: vérzés, láz akkor azonnal menjek be és megnéznek.

Még egyszer köszönöm Nektek!

2012. jún. 13. 14:47
 9/12 A kérdező kommentje:
És Kedves Utolsó gratulálok a picihez és jó egészséget!
2012. jún. 13. 14:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Első és utolsó vagyok, köszönöm, neked is gratulálok és örülök hogy minden rendben van! :-) Én írtam azt hogy lehet a doki elhajt mert hogy ez normális. Én ezek után elgondolkodnék hogy megtartom-e a dokit. Ne hidd el soha senkinek ha valaki azt mondja hogy vérzés vagy barnázás normális. Nem az. :-)
2012. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!