Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van-e közöttetek napallergiás...

Van-e közöttetek napallergiás kismama?

Figyelt kérdés
Ti hogyan kezelitek a már meglévő hólyagokat? Hogyan előzitek meg? ( nem olyan választ várok, hogy ne menjek napra.. ) Csomó cikkben úgy írják antihisztaminos krémmel kell kenegetni a hólyagokat. Kismamaként szabad ilyet használni?
2009. júl. 7. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van, de csak az első pár napozás alkalmával szokott kijönni. Viszont akkor iszonyatosan viszket. Én fenisztillel kentem be, attól elmúlt a viszketés és szépen visszahúzódott a hólyag.
2009. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előzőnek: A Fenistil terhesség ideje alatt kizárólag egyedi orvosi elbírálás után alkalmazható!
2009. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Orvosi javaslat volt.
2009. júl. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején sok calciumot javasolt az orvos, az is eltünteti. Én ha jól emlékszem nem kentem semmivel.
2009. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajna én is az vagyok.Fehér bőr,szeplők,anyajegyek,napallergia.Szóval minden ami tönkreteheti a nyarat...Most calcium(nekem is ezt mondta az orvos)és napmentes nyarat fogok élvezni..:-D

35 hetes.Km.

2009. júl. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na és ha az nem segít? A Fenistilt próbáltam, de nem tünteti el. Tavaly nyáron is amikor kijött majd 1 hónapig megvoltak a hólyagok végig a karomon...
2009. júl. 7. 16:38
 7/8 anonim ***** válasza:

A kozmetikában vettem egy krémet azt kentem magamra mielőtt kimentem a napra.Most is ezt fogom tenni és persze kerülöm a napot.Mielőtt elkezded használni kérdezd meg Te is az orvosodat.

Szépítő füvek(magyar termék):paradicsomos napozó

Üdv.35 Hetes Km.

2009. júl. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én évek óta szenvedek a napallergiámtól. Én hydrocrotisont használok rá. Ezt lehet a terhesség alatt is! Nekem szépen eltűnteti. Hátha nálatok még lehet kapni. A nagyokosok kitalálták, hogy beszűntetik. Vényköteles amúgy!
2009. júl. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!