Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki internetről rendelt...

Aki internetről rendelt Kunert Vip babakocsit, annak pontosan ugyanolyan, mint a képen volt? Lehet, hogy hamisítványt kaptam?

Figyelt kérdés

Én rendeltem, de nekem nincs rajta az alsó kosáron a KUNERT felirat és a vastagabb vázon is ragasztva van rajta.Mit csináljak, kérlek segítsetek!!!

Köszi


2009. júl. 7. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

szió!


én a tikotiko.hu oldalról rendeltem, bár nekem van a kosáron is felírat...

(a kék virágosat, lehet mintától is függ)

a vázon a vip felírat nekem is ragasztva van, ez oké :D


szerintem nézd át a kocsit, lehetnek különböző szériák, nem biztos, hogy hamisítvány, meg hát mitől lenne az?

mert hát azért nem olyan nagy márka. bár még nem használtuk, mert a jövő hónapra várjuk a babát, de szerintem nagyon jó strapa bíró kocsi!


Te honnan rendelted? Mennyiért? Mert ettől is függ!


amúgy gratulálok a babához! :D

2009. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.

Én a benzor.hu-ról rendeltem, és tényleg starapabíró. Nekem ha ott megnézed a 001-es van.

Nem azzal van a baj, hogy nem márka ill. nem nagy, hanem miért kaptam olyat,amin nincsen rajta?

35.000.- volt (számla nélkül, de garanciával).

Mit lehet ilyenkor tenni???

2009. júl. 7. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Az internetről rendelt árut 8 napon belül visszaküldheted, visszakapod a teljes vételárat, indokolni sem kell (fogyasztóvédelmi törvény).
2009. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem csak véletlen, ez más széria. amúgy jó a kocsi?

én még csak azt nem próbáltam, hogy hogy kell majd összecsukni :)

remélem menni fog.

(első voltam)


szóval sztem nem olyan nagy baj, hogy nincs rajta felírat. az ára is jó volt, én is ennyiért vettem kb.

felénk sok ilyen típusú kocsi van és nem minden van rajta írás.

de ha gondolod hívd fel őket és kérdezz rá!

2009. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most szombaton vettem meg a boltból a Kunert vip babakocsit, nekem sincs rajta az alsó kosáron a Kunert felirat, de nekem igy jobban tetszik. 1,5 év garancia és 37 000Ft, viszont az eladó a szúnyoghálót elfelejtette beletenni.
2009. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!