Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. Ki vagy mi lehet a...

Butterfly06 kérdése:

S. O. S. Ki vagy mi lehet a dologban?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő... Elég bonyolult de jó lenne valami ötlet vagy tanács,vagy valami... Párommal probálkozunk ,utoljára máj.31.-én jött meg és ovu az 11.-től 13.-ig volt elméletileg...párommal 11.-én voltunk együtt utoljára... 28.-án kéne ,hogy megjöjjön... szúr illetve fáj néha az alhasam , a melleimen látszanak az erek,fáradékonyabb vagyok jóval,olyan érzésem van mintha meg akarna jönni ,de az nem lehet mert a ciklusom óra mű pontos általában,hisztisebb is vagyok.. és sokkal többet járok pisilni... mi lehet az oka?régebben volt egy kisebb bacis fertőzésem amit már orvosoltam... kétlem ,hogy amiatt lenne... Mennyi esélyem lenn egy babára?:) A válaszokat előre is köszönöm.. :)

2012. jún. 24. 20:05
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És még valami... ma reggel rágondoltam a reggelimre ,hogy mit fogok enni ami virsli lett volna,és neki álltam öklendezni...
2012. jún. 24. 20:09
 2/12 anonim ***** válasza:
lehetséges:D
2012. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi is sokáig vártunk a babára, amiket leírtál, elméletileg lehetséges a baba, miért nem méred a hődet? Nekem az nagyon bevált és a dokim is kérte fél év próbálkozás után. Nem akarlak elbizonytalanítani, de számtalanszor produkáltam magamnak a tüneteket, de a teszt a nem várt napján negatív volt. Amikor 1 év után sem jött össze, időpontom volt laparoszkópiára, 2 napom volt, hogy eldöntsem elfogadom-e a megpályázott másik állást és 1 hét múlva mentünk volna a lóért, amit kipróbáltam. Pozitív lett a tesztem, nem volt időm foglalkozni a babaprojekttel, belenyugodtam, hogy majd kiderítik mi a gond. Most vagyok a 40. hétben. Ne görcsölj rá, de ha régóta próbálkoztok, kérj orvosi segítséget.
2012. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát lehetségesnek tartom, nekem is kb ezek voltak a legelső tünetek amik feltűntek... de tesztelj és orvos! :) Az a biztos! Sok sikert! :)

20hkm

2012. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem olyan rgóta probálkozunk.. :) Ha terhes lennék mennyinek kéne lennie amúgy a testhőmérsékletnek? vagy ez az egész méregetés hogy működik ?:)Lehet túlságosan is rágörcsölök,aztán kitudja... azért nem jár minden percben ezen az agyam kivéve amióta ezek a tünetek jelentkeztek.. :)
2012. jún. 24. 20:23
 6/12 A kérdező kommentje:
Aúgy köszönöm... :)
2012. jún. 24. 20:25
 7/12 anonim ***** válasza:

A ciklus.hu-n regisztrálj, ott tök jó le van írva minden. Amúgy nagy vonalakban az a lényege, hogy minden nap, szigorúan azonos időben reggel, mielőtt felkelsz, lehetőleg ahogy kinyitod a szemed még fekve,(így lesz pontos) megméred, lehetőleg szájban és feljegyzed egy menses naptárban vagy kockás lapon. Peteérés előtt leesik a hőmérséklet, majd felmegy 37 körülire vagy fölé, mielőtt megjönne előtte leesik, ha beágyazódás volt, nem esik le. Remélem jól emlékszem, régen volt már :)

39 hetes kismama

2012. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Na én ugyanilyen tüneteket produkáltam. Ami legelöször feltünt az, hogy a mellemen vékony halványan látszódtak a kék erek, illetve hogy néha feszül pár másodpercig, pedig nekem azt nem szokott sosem. 10.dpon teszteltem halvány pozitivat. Ja és az enyhe megjön érzés is megvolt.

Szerintem tesztelhetsz még, de ha negativ, az nem tuti. Én nem tudtam várni. :P

Drukkolok.

16 hetes kismama.

2012. jún. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én drukkolok :) majd írd meg hogy baba van e a dologban :D. Én aznap teszteltem hogy meg kellett volna jönnie, nem terveztük a babát, de ültem a munkahelyemen, még csak nem is késett egy napot sem amikor belém nyilallt, h basszus én terhes vagyok :D. A teszten annyira vékony volt a 2. vonal, hogy én nem is láttam és konstratáltam hogy ok nem vagyok terhes, nővérem meg erősködött hogy de szerinte meg ott van. Másnap reggel csináltam megint, az már egyértelmű volt. Szerintem bízz a megérzésedben, csak akkor vezetnek félre ha annyira nagyon akarsz valamit hogy bemagyarázod a tüneteket, de szeritnem nálad nem erről van szó.
2012. jún. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szerintem is megvan minden esélyed a babára,bár a tüneteket nagyon be lehet beszélni.hasonló cipőben járok én is,férjem külföldön dolgozik és egy két hetet szokott itthon lenni,december óta még nem sikerült a baba.Most a mensesem 4.napján 16.án voltunk együtt,de tegnap óta nekem is szurkál a hasam alja,mintha meg akarna jönni,csak enyhébben fáj.Csak az édességhez van étvágyam,alig eszem de nem is vagyok éhes.Nekem csak július 12.én kéne nem megjönnie.

Szurkolok neked,az időpont szerint amikor együtt voltatok nagy esélyed van hogy összejött!Majd írd meg mindenképp hogy mi lett!

2012. jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!