Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is köhögött végig a...

Más is köhögött végig a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
30 hetes vagyok. Az előző várandósságomnál semmi problémám volt, de a mostaninál asztmát diagnosztizáltak, fél éve köhögök... Azzal bíztattak a kórházban, hogy szülés után tünetmentessé lehet majd tenni, de ma nagyon elkeseredtem, hogy mi lesz, ha a szoptatási időszakot is végig kell majd szenvednem (ugyebár akkor sem szedhetek majd gyógyszert, csak ezeket a fújókákat, amiket most is, de SEMMIT nem használnak). Mindenféle alternatív módszert is próbáltam, semmi nem segít. Egy esti mesét nem tudok elolvasni a lányomnak, vagy egy dalt elénekelni, fuldoklás nélkül... :(
2012. jún. 24. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
én is végig köhögök, én születésem óta vagyok asztmás és nekem jó a fulyóka ami van, bár nem sokáig. napi 4szer kell fújnom 2-t, azzal elvagyok 2 órát kb.
2012. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Huh, szegény, kitartást neked is!
2012. jún. 24. 22:20
 3/7 anonim ***** válasza:

köszi neked is

nekem azt mondták max. 10 éves koromra kinövöm, ezek szerint 19 éves fejjel még nem nöttem fel egy 10 éves szintjére? :D

2012. jún. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 krisztina24 ***** válasza:

Szia!

Én is asztmás vagyok pár éve, a terhesség elején (6-7.héttől a 13-14.hétig) masszív hörghuruttal szenvedtem, fuldokoltam,ááááá..nagyon sz@r volt.

Utána a terhesség alatt végig köhögtem,de már nem volt annyira vészes (télen-hideg,nyirkos időben rosszabbodott).

Szülés után is megmaradt,sajnos.

Egy "hátránya" van, kisfiam lassan 3 hónapos,és a köhögésemre mindig összerezzen alvás közben, szerintem tuti emlékszik rá a pocakból,elég sűrűn hallhatta szegénykém:)

2012. jún. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaaaj... :(
2012. jún. 25. 14:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Én. Szültem ezek után egy duracell-nyulat. Energiabomba! Figyu! Ventolin? Pulmicort?
2012. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindkettő van itthon. Pulmicort folyamatosan, reggel-este, Ventolin-t csak fulladásra. A gyógyszerek miatt nem aggódom, mert olvastam, h be vannak alaposan vizsgálva... Attól félek, h akár még másfél évig megmaradhat ez az állapot. Te hogy vagy most?
2012. jún. 25. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!